شهروند خبرنگارتازه‌های سایت
آمارگیر

کد مطلب: 21997
تاریخ انتشار: ش, 1394/04/20 - 00:28
وبلاگ نوشته است:

- می گویند جریانی که میخواست کلمه «مغان» را از شهرستان مغان حذف کرده و به پارس‌آباد الحاق نماید از غفلت مسئولان شهرمان نهایت استفاده کرده و در بالاترین سطوح استانی این پروسه را دنبال می کنند و تا حدودی به هدف خود رسیده اند و در مکاتبات اداری از شهرستان گرمی اسم می برند بجای شهرستان مغان !این در حالیست مهندس علایی فرماندار وقت تلاش زیادی در این خصوص کرد . امید است فرماندار و امام جمعه گرمی بی تفاوت به این قضیه نباشند. مغان هویت چندین ساله ماست.
- با توجه به جایگاه رفیع مجلس خبرگان، حجت الاسلام میرقسمت موسوی این دوره در انتخابات مجلس خبرگان شرکت می کند. از طرفی طیف موسوی ، مسعود فتوحی رئیس آموزش و پرورش سابق گرمی را برای انتخابات مجلس معرفی کرده اند که از دو هفته پیش جلسات انتخاباتی خود را برگزار می کند. البته آگاهان می گویند برای انتخاب جانشین موسوی ، بهتر بود در یک جلسه هم اندیشی از طرفدارانش نظرخواهی می کرد.
- می گویند با توجه به اصرار استان نشینان مبنی بر مرکزیت قرار دادن سرعین در منطقه آزاد، خوشبختانه این طرح خودخواهانه از سوی شورای عالی مناطق آزاد کشور رد شده است. حال تلاش مسئولان شهری بخصوص امام جمعه را می طلبد محرومیت شهرستان را به گوش مقام معظم رهبری و دولت برساند تا این لطف شامل حال گرمی شود.
- با نزدیک شدن به ایام انتخابات، حضور کاندیداهای احتمالی در منطقه بیشتر شده است. آگاهان می گویند این دوره انتخابات مجلس آچمز و خیلی پیچیده است چون ممکن است رد صلاحیت شورای نگهبان شامل افراد شاخص در این دوره بشود.
- می گویند آیا قهرمان نیکجو سرمایه گذار بخش خصوصی در این دوره از انتخابات قربانی سیاسیون و کاندیداها خواهد شد؟!

دیدگاه‌ها

شنیده ها حکایت از آن دارد که بعد از روی کار آمدن فرماندار جدید شهرستان مغان (گرمی) نام مغان از سربرگ نامه ها و مکاتبات اداری فرمانداری حذف شده است.جهت اطلاع دلسوزان شهر

با سلام خدمت مردم شریف و مدیر مسئول سیفار،در این دوره افراد شاخصی مانند دکتر سیدی-دکتر بهاری-آقای میرزاده-مهندس نصیری که در دوره خود عملکرد نشان داد،به چشم می خورد.ما از نمایندگان قبلی به غیر از رسیدن به چند نفر چیزی ندیدیم.از مردم عزیز شهرمان درخواست عاجزانه دارم طایفه ای بودن انتخابات را کنار بگذارند و به آبادانی شهرمان کمک کنیم و فرد لایق و دلسوز به مردم را انتخاب کنیم.
ارسال نظر


نظرات اخیر