فراموشی "کودکان کار" در پیچ و خم "بوروکراسی"
در ایران سه دستگاه نیروی انتظامی، بهزیستی و شهرداری قانونا متولی شناسایی و سامان دهی امور کودکان کار هستند ولی متاسفانه بدلیل داستان همیشگی و تکراری تعدد دستگاه های دولتی عریض و طویل و مشخص نشدن بازیگر اصلی در تولیت امور این کودکان، مدیریت و ساماندهی آنها در پیچ و خم بوروکراسی مندرس و نخ نمای اداری به محاق فراموشی سپرده می شود.
توسعه اماکن ورزشی، نیاز شهرستان گرمی مغان
وجود فضای ورزشی و امکانات لازم برای رشته های قهرمانی یکی از ملزومات دستیابی به شرایط مناسب جهت ترغیب جوانان به ورزش است.
ایران سوریه نیست چون مردم اجازه نمی دهند
تصحیح خطاها متوقف درتشخیص و کشف آنها و تشخیص خطاها متوقف در ایستگاه عبرت ها است
	مبارزه در راه حق هزینه دارد
مبارزه ادامه دارد ؛
اگر عده ای بخواهند برای رضای خدا، امنیت و آرامش مردم و کمک به پیروزی جبهه حق آستین همت بالا بزنند، و در مقابل اگر عده ای مدعی اند جریان حق باید مدیریت جهان را در دست بگیرندباید بدانند این راه هزینه دارد .
چهارراه گرمی، پروژه ای که سر اتمام ندارد
نبود چهارراه در شهر گرمی از گذشته دور گرمی را با نام شهر بدون چهارراه در کشور مطرح کرده بود.
بیکاری، زخم چرکین بر کالبد گرمی مغان
بیکاری زخم چرکینی در شهرستان گرمی است که برای التیام آن هیچگونه اقدامی صورت نمی گیرد.
قراردادی به ننگینی ترکمن چای
شهرداری شهرستان گرمی سنگینی قرارداد بازگشایی چهار راه این شهرستان را بردوش خود حس می کند و بایستی هزینه ای 10 الی 15 میلیارد تومانی هزینه کند تا نسبت به تعهدات قرارداد پایبند باشد.
يكي از معضلات اجتماعي كه همواره امنيت و رفاه اجتماعي جامعه را تهديد مي كند جرم سرقت يا دزدي به عنوان ام الجرايم مطرح است
روستای قوزلو، نگین گردشگری و تاریخی مغان
«قوزلو» نام یکی از روستاهای پرآوازه شهرستان گرمی مغان در بحث گردشگری و تاریخی بوده و در سه کیلومتری مرکز دهستان اینی و مابین روستاهای اضماره، قنبرلو، اینی و شئون واقع شده است.
زخم خشکسالی بر پیکر بی جان روستاهای استان
خشکسالی در ده سال اخیر در استان اردبیل عوارض خاص خود را بر جای گذاشته و موضوع کمبود آب در بخش شرب و به خصوص کشاورزی زمینه نگرانی مسئولان و کارشناسان را ایجاد کرده است.

صفحه‌ها