قراردادی به ننگینی ترکمن چای
شهرداری شهرستان گرمی سنگینی قرارداد بازگشایی چهار راه این شهرستان را بردوش خود حس می کند و بایستی هزینه ای 10 الی 15 میلیارد تومانی هزینه کند تا نسبت به تعهدات قرارداد پایبند باشد.
يكي از معضلات اجتماعي كه همواره امنيت و رفاه اجتماعي جامعه را تهديد مي كند جرم سرقت يا دزدي به عنوان ام الجرايم مطرح است
روستای قوزلو، نگین گردشگری و تاریخی مغان
«قوزلو» نام یکی از روستاهای پرآوازه شهرستان گرمی مغان در بحث گردشگری و تاریخی بوده و در سه کیلومتری مرکز دهستان اینی و مابین روستاهای اضماره، قنبرلو، اینی و شئون واقع شده است.
زخم خشکسالی بر پیکر بی جان روستاهای استان
خشکسالی در ده سال اخیر در استان اردبیل عوارض خاص خود را بر جای گذاشته و موضوع کمبود آب در بخش شرب و به خصوص کشاورزی زمینه نگرانی مسئولان و کارشناسان را ایجاد کرده است.
قبوض آب در موران سر می برد
بهای آب تعدادی کثیری از مشترکین برخی روستاهای شهرستان گرمی و به خصوص بخش موران مبلغ بسیار بالایی محاسبه شده است.
وقتی موبایل ها در نوار مرزی آنتن نمی دهد
یکی از تکراری ترین موضوعاتی که در طول سال های گذشته سبب گله مندی اهالی مرزنشین بخش موران از توابع شهرستان گرمی مغان بوده است، ضعف پوشش آنتن دهی تلفن همراه و شبکه های تلویزیونی است.
وقتی مردم مغان با کمبود فضای فرهنگی مواجه هستند
یکی از بخش های بسیار مهم، حوزه فرهنگی و هنری است که در نبود فضای مناسب برای رشد و شکوفایی استعدادها، رنگ و بوی فرهنگ و هنر با مردم مغان عجین نشده است.
	در جستجوی شهرداری برای شهر یا درخدمت شورای شهر؟/ این لیست برازنده و خارج از اندازه!
نام‌ها و نشانه‌های بزرگ در فراموش‌خانه مسئولیت‌پذیري؛
در حالیکه انتظار می رفت اعضای شورای شهر اردبیل اولین گام خود در عرصه مدیریت شهری را با ایده‌پردازی،خلاقیت و استقلال رای، محکم بردارد و مدیری کاربلد، با صلابت و قدرتمند را برای سکانداری شهرداری اردبیل معرفی و انتخاب کند، اما در حرکتی –که فرار از مسئولیت پذیری حداقل معنی آن بوده و هست- تنها به دادن یک فراخوان عمومی بسنده کرد.
سنگ ادارات اجرایی گرمی لای پای سرمایه گذاران
حمایت از سرمایه گذاران بخش خصوصی یکی از موضوعات مهمی است که نقش اساسی و بسیار مهم در توسعه مناطق مختلف ایفاء می کند.
روستاهای پرجمعیت انی نیازمند توجه مسئولان
انی نام چند روستای پرجمعیت و بزرگ شهرستان گرمی مغان نیازمند توجه مسئولان است.

صفحه‌ها