شهروند خبرنگارتازه‌های سایت
آمارگیر

کد مطلب: 28529
تاریخ انتشار: پ, 1396/12/10 - 18:35
فرمانده هنگ مرزي پارس آباد خبر داد؛
کشف بیش از 4 تن آرد غيرمجاز در شهرستان پارس آباد
کشف بیش از 4 تن آرد غيرمجاز در شهرستان پارس آباد
فرمانده هنگ مرزی شهرستان پارس آباد مغان از کشف بیش از 4 تن و 120 كيلوگرم آرد خبازی خارج از شبكه در اين شهرستان خبر داد.

به گزارش سیفار به نقل از آران مغان، سرهنگ راسخ غفارپور فرمانده هنگ مرزی شهرستان پارس آباد مغان امروز صبح از کشف بیش از 4 تن و 120 كيلوگرم آرد خبازی خارج از شبكه در اين شهرستان خبر داد.

 

سرهنگ راسخ غفارپور در تشریح جزئيات این خبر گفت: ماموران اطلاعات هنگ مرزی شهرستان پارس آباد در حین گشت زنی و کنترل محورهای مواصلاتی منتهی به شهر اصلاندوز به يك خودرو نیسان به رانندگي (ب. ن) مشکوک شده و آن را متوقف کردند.

 

وي افزود: در بازرسي از این خودرو، 4 تن و 120 كيلوگرم آرد غیرمجاز و خارج از شبکه توزیع کشف و ضبط شد.

 

فرمانده هنگ مرزی شهرستان پارس آباد با بيان اينكه اين خودرو در مسير اولتان به سمت اسلام آباد شناسايي شد، گفت: اين خودرو نيسان وانت، در حال انتقال آرد غير مجاز از سمت پارس آباد به طرف شهر اصلاندوز بود كه با هوشياري ماموران هنگ مرزي توقيف شد.

 

وي تصريح كرد: در این رابطه راننده خودرو بازداشت و ضمن تشكيل پرونده، محموله كشف شده توسط ماموران پاسگاه مرزي اسلام آباد به مراجع قضايي معرفي شد.

 

سرهنگ غفارپور خاطرنشان كرد: ماموران مرزبانی شهرستان پارس آباد در راستای مبارزه با قاچاق پیرو معنویات مقام معظم رهبری با هر اقدامی در جهت تضعیف اقتصاد مقاومتی برخورد خواهد کرد و محورهای مواصلاتی این یگان به دقت و با اشراف کامل رصد میشود.

 

 

انتهاي پيام/

 

ارسال نظر


نظرات اخیر