شهروند خبرنگارتازه‌های سایت
آمارگیر

کد مطلب: 28526
تاریخ انتشار: چ, 1396/12/09 - 19:33
فرماندار شهرستان گرمی:
28 زندانی جرائم غیرعمد درگرمی آزاد شد
28 زندانی جرائم غیرعمد درگرمی آزاد شد
فرماندار شهرستان گرمی گفت: تعداد 28زندانی جرائم غیرعمد با مبلغی بالغ بر 780میلیون ریال توسط کمک های خیرین و انجمن حمایت از زندانیان در سال جاری آزاد شد.

به گزارش سیفار، فرماندار گرمی در جلسه انجمن حمایت از زندانیان این شهرستان از آزادی 28 نفراززندانیان جرائم غیرعمد در سالجاری خبرداد.

 

امامی افزود: برای آزادی این تعداد افراد مبلغ 78 میلیون تومان کمکهای مالی جمع آوری شد که ازاین رقم مبلغ 30 میلیون تومان سهم خیرین و بقیه سهم انجمن حمایت از زندانیان این شهرستان بود.

 

دادستان عمومی و انقلاب گرمی هم  در این جلسه  گفت: آموزش اشتغال و مهارت آموزی به مددجویان از اولویت های اصلی اداره زندان باشد ودراین  رابطه با هماهنگی که با فنی و حرفه ای استان شده است تلاش خواهیم نمود همه مددجویان مشتاق را تحت پوشش مهارت های اشتغال قرار دهیم.

 

آقانیامیری افزود: امیدواریم که با توسعه فعالیتهای اشتغالزایی، موجبات بازگشت شرافتمندانه انسان های آسیب دیده بیشتری را به جامعه فراهم نمائیم.

 

حاج قلیان دبیرانجمن حمایت ازانجمن زندانیان گرمی هم از اختصاص 25 میلیون تومان در جهت اشتغال پایداربه خانواده های زندانیان این شهرستان  خبرداد.

 

در پایان از تعدادی از خیرین و نیکوکاران در عرصه آزادی زندانیان جرائم غیرعمد درگرمی تجلیل شد.

 

انتهاي پيام/سید یعثوب حسینی

 

ارسال نظر


نظرات اخیر