شهروند خبرنگارتازه‌های سایت
آمارگیر

کد مطلب: 28524
تاریخ انتشار: د, 1396/12/07 - 16:26
دستگاه قضایی از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی حمایت می‌‌کند
دادستان عمومی و انقلاب گرمی مغان گفت: دستگاه قضایی به تبع فرامین ابلاغی مقام معظم رهبری در خصوص اهداف اقتصاد مقاومتی از سرمایه‌گذاری‌های قانونی حمایت خواهد کرد.

به گزارش سیفار، محمد حاجی‌آقا نیامیری، دادستان عمومی و انقلاب گرمی مغان گفت : زیربنای اصلی اقتصاد مقاومتی ایجاد واحدهای تولیدی و ایجاد فضای کسب و کار بوده و به همین دلیل مورد توجه دستگاه قضایی است.

وی با بیان اینکه هرگونه کوتاهی در روند ارائه مجوز و یا سایر مراحل اداری برای سرمایه‌گذاران بخشودنی نیست، افزود: سرمایه‌گذار بخش خصوصی که می‌خواهد یک واحد تولیدی مشروع و قانونی ایجاد کند، باید مورد حمایت ادارات باشد.

دادستان عمومی و انقلاب گرمی مغان بیان کرد: همه دستگاه‌ها موظف به همکاری همه جانبه برای اجرای صحیح سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی در سطح شهرستان هستند و اگر مواردی جز این مشاهده شود، دادستانی به عنوان مدعی‌العموم ورود پیدا خواهد کرد.

وی به حمایت از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی که فضای کسب و کار ایجاد می‌کنند اشاره کرد و افزود: پیش از این نیز در واحدهای بخش خصوصی همچون شیرآلات قهرمان نیز دستگاه قضایی ورود پیدا کرده و مشکلات آن‌ها را برطرف کرده است.

حاجی‌آقا نیامیری اضافه کرد: تأمین امنیت اقتصادی و برخورد با خاطیان این حوزه اولویت اصلی دستگاه قضایی است و ضمن حمایت از بخش خصوصی که سرمایه‌گذاری مشروع و قانونی انجام می‌دهد، با افرادی که در این مسیر سنگ‌اندازی کنند برخورد خواهد شد.

وی تأکید کرد: دستورات ابلاغی رهبر معظم انقلاب در زمینه سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی باید سرمشق همه دستگاه‌ها قرار گرفته و در ادامه فرامین رهبری برای اجرای صحیح آن و ایجاد فضای اشتغال برای جوانان تلاش شود.

فارس

انتهاي پيام/

 

ارسال نظر


نظرات اخیر