شهروند خبرنگارتازه‌های سایتآمارگیر

کد مطلب: 28474
تاریخ انتشار: س, 1396/11/24 - 16:44
جمع آوری نخاله های ساختمانی مسیرکمربندی جوادیه  گرمی
شهردارگرمی ازاجرای طرح جهادی جمع آوری نخاله های ساختمانی در مسیرکمربندی جوادیه گرمی با مشارکت و همکاری داوطلبانه بخش خصوصی خبرداد.

به گزارش سیفار، بخشعلی کامرانی، شهردار گرمی گفت: بر اساس درخواست شهروندان و با هدف بهبود اوضاع فیزیکی معابر و محلات شهر گرمی طرح جهادی جمع آوری نخاله های ساختمانی از حاشیه معابر جاده ای، زمین های خالی مناطق مسکونی و مناطق صنعتی  بوِیژه در مسیر کمربندی جوادیه  شهرگرمی بطول بیش از 1 کیلومتر با مشارکت و همکاری داوطلبانه بخش خصوصی با بیش از 5 دستگاه ماشین آلات سنگین از سوی واحد خدمات شهری درحال اجرا است.

 

وی افزود: طرح جهادی  جمع آوری نخاله های ساختمانی در بازده زمانی 15 روزه و با 5 اکیپ خدمات شهری در همه محلات شهر اجرا می شود.

 

وی اظهار کرد: بسیاری از رانندگان  به جای تخلیه نخاله های ساختمانی خود به مرکز پسماند در طول شب و دور از چشم اکیپ های گشت شهرداری، بار نخاله خود را در زمین های خالی داخل محلات یا حاشیه معابر کمربندی تخلیه می کنند که این موضوع علاوه بر تجمع جانوران موذی و آسیب رساندن به بافت و خاک زمین، فضای دیداری نامناسبی را برای شهروندان ایجاد می کند به همین منظور بر اساس دستور شهردار، طرح جهادی پاکسازی نخاله های ساختمانی از محلات مسکونی و صنعتی در اولویت برنامه های واحد خدمات شهری قرار گرفت.

 

کامرانی اظهار داشت: باتوجه به حجم زیاد نخاله های ساختمانی، جمع آوری بیش از 60 کامیون نخاله پیش بینی می شود که پس از جمع آوری نخاله ها و زباله ها، محل مورد نظر مورد نظافت قرار می گیرد.

 

انتهاي پيام/ سید یعثوب حسینی

 

ارسال نظر


نظرات اخیر