شهروند خبرنگارتازه‌های سایتآمارگیر

کد مطلب: 28457
تاریخ انتشار: ش, 1396/11/21 - 13:38
با حضور مسؤولان استانی در شهرستان گرمی؛
عملیات احداث فاز اول کارخانه شیرآلات بهداشتی آویسا آغاز شد
عملیات احداث فاز اول کارخانه شیرآلات بهداشتی آویسا آغاز شد
عملیات احداث فاز اول کارخانه شیرآلات بهداشتی آویسا امروز با اعتبار 700 میلیارد ریال واشتغال زائی 400 نفر در شهرک صنعتی ولیعصر(عج) شهرستان گرمی آغاز شد.

به گزارش سیفار، صبح امروز(شنبه)عملیات احداث فاز اول کارخانه شیرآلات بهداشتی آویسا با اشتغالزایی اولیه 400نفر و با اعتبار 700میلیارد ریال با حضور مسؤولان استانی در مساحت ۱۰ هزار متر مربع  در شهرک صنعتی این شهرستان آغاز شد.

 

میرحمایت میرزاده با اشاره به حمایت ویژه مسؤولان استانی از طرح‌های اقتصادی بخش خصوصی تصریح کرد: پیش‌بینی می‌شود این طرح تا یک سال آینده به بهره‌برداری برسد.

 

وی گفت: همیشه از بروکراسی اداری در روند سرمایه‌گذاری در استان انتقاد می‌کنیم که خوشبختانه این بار کمیته‌ای تشکیل شد تا این سرمایه‌گذار در کمترین زمان مراحل اداری کار را آغاز کند که جای دارد رسانه‌ها به این موضوع بیشتر پرداخت کنند.

 

نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی افزود: خوشحال هستیم که با دستور استاندار محترم مراسم کلنگ‌زنی در استان برچیده شد چرا که روند کلنگ‌زنی در برخی موارد نمایشی انجام می‌گرفت و پس از تغییر هر مدیر این کلنگ‌زنی هم تکرار می‌شد.

 

استاندار اردبیل نیز در این مراسم گفت: این پروژه نمونه‌ای از همدلی و همراهی مجموعه مدیران شهرستان و استان است که در کمترین زمان به طراحی و اجرا رسید که این نشانگر این موضوع است که می‌شود در استان چنین پروژه‌هایی را در کمترین زمان و بدون معطلی انجام داد.

 

اکبر بهنام‌جو اظهار کرد: برای سرمایه‌گذاران از محل فنی اعتباری استان کمکی به شهرک‌های صنعتی انجام می‌شود تا شهرک صنعتی نیز واگذاری اراضی را با نصف قیمت انجام دهد.

 

وی افزود: سرمایه‌گذار با این بروکراسی کم اداری قطعا تشویق خواهد شد چرا که با همراهی مدیران استان مراحل اداری این واحد صنعتی در کمتر از دو هفته انجام شد و این نوید روزهای خوش در استان را می‌دهد.

 

انتهاي پيام/

 

ارسال نظر


نظرات اخیر