شهروند خبرنگارتازه‌های سایت
آمارگیر

کد مطلب: 28386
تاریخ انتشار: س, 1396/11/03 - 19:19
فرماندار گرمی گفت: صنعت فرش توانایی جذب بسیاری از افراد بیکار جامعه را با سرمایه های حداقلی دارد و توجه به این صنعت می تواند در حوزه اشتغال نقش موثری داشته باشد.

به گزارش سیفار، ابراهیم امامی فرماندار شهرستان گرمی در بازدید از گارگاه فرش بافی در روستای مغوان از توابع بخش مرکزی شهرستان گرمی گفت: صنعت فرش یکی از صنایعی است که توانایی جذب بسیاری از افراد بیکار جامعه را با سرمایه های حداقلی در خود دارد لذا توجه به این صنعت می توان در حوزه اشتغال نقش موثری داشته باشد.

 

امامی افزود: امنیت شغلی و پرداخت تسهیلات بانکی مناسب برای توسعه یا راه اندازی کارگاه بزرگترین مطالبه فرش بافان و قالی بافان منطقه است و ما هم پیگیری های لازم را جهت ارایه تسهیلات لازم انجام خواهیم داد.

 

امامی در راستای رفع مشکلات این قشر به تقویت مشاغل خانگی به حل مشکل بیمه کارکنان این گارگاه و پرداخت تسهیلات کم درصد قول مساعد داد.

 

خانم ایمانپور بعنوان سرپرست فرش بافان این گارگاه هم گفت: این گارگاه با اشتغال 20نفر در حال فعالیت است که در صورت حمایت مالی و تسهیل در امر بازار یابی و فروش محصولات به قیمت مناسب امکان افزایش ظرفیت اشتغال 60نفر را دارد.

انتهاي پيام/

 

ارسال نظر


نظرات اخیر