شهروند خبرنگارتازه‌های سایت
آمارگیر

کد مطلب: 28351
تاریخ انتشار: د, 1396/10/25 - 12:12
بارش اولین برف زمستانی در گرمی
بارش اولین برف زمستانی بعد از مدت ها هوای بهاری در شهرستان گرمی باعث خوشحالی کشاورزان این منطقه شد.

به گزارش سیفار، شهرستان گرمی بارش اولین برف زمستانی را بعد از مدت ها هوای بهاری به خود دید و باعث خوشحالی کشاورزان این منطقه شد.

 

سرهنگ پناهی رئیس پلیس راهور گرمی بعد از بارش برف و برودت هوا در این شهرستان گفت: با توجه به لغزنده بودن معابر از اجرای هرگونه حرکت نمایشی و یا تغییر مسیر ناگهانی خودداری و حدالامکان از سفر های غیر ضروری جلوگیری شود.

 

فرمان، رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان گرمی گفت: از ساعات اولیه با مداد تمام نیروهای اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای نسبت به برفروبی و نمک پاشی مسیر های اصلی بکار گرفته شده است و در تمام مسیرهای اصلی برفروبی و نمک پاشی صورت گرفته است.

 

بنا به اعلام اداره آموزش و پرورش شهرستان گرمی هم امروز دوشنبه 25دی ماه بعلت بارش برف و برودت هوا در مدارس پیش دبستانی، ابتدایی شهری و در روستاها کلیه مقاطع تحصیلی تعطیل است.

 

رئیس جمعیت هلال احمر گرمی هم گفت: درمحورهای شهرستان گرمی تمامی اکیپ های این سازمان در پایگاههای جاده ای اماده ای ارائه خدمات و امداد رسانی به مسافران هستند.

 

بنا به اعلام سازمان هواشناسی اردبیل هوای امروز و فردا در استان اردبیل و شهرستان گرمی نیمه ابری همراه با وزش باد خواهد بود.

 

پیش از این بارش یعنی بیست و پنجمین روز از فصل زمستان، فقط در ارتفاعات این شهرستان آن‌ هم به‌صورت ضعیف شاهد بارش برف بودیم.

 

انتهاي پيام/

 

ارسال نظر


نظرات اخیر