شهروند خبرنگارتازه‌های سایت
آمارگیر

کد مطلب: 28308
تاریخ انتشار: ج, 1396/10/15 - 19:00
در سومین روز راهپیمایی علیه اغتشاشگران حوادث اخیر؛
خروش سراسری مردم ایران به پایتخت رسید/ ملت 9 دی دیگری آفریدند +تصاویر
خروش سراسری مردم ایران به پایتخت رسید/ ملت 9 دی دیگری آفریدند +تصاویر
مراسم راهپیمایی پرشور مردمی علیه هنجارشکنان، اغتشاش‌گران و بی‌حرمتی‌ها و بیعت دوباره با انقلاب و ولایت فقیه در بسیاری از نقاط کشور در حال برگزاری است.

به گزارش سیفار به نقل از راه دانا؛ ملت بصیر و ولایی ایران از صبح امروز بار دیگر با حضور در صحنه، 9 دی دیگری آفریدند و با حضور در خیابان‌ها و اعلام برائت از اغتشاشگران و مزدوران داخلی دشمنان قسم‌خورده ایران اسلامی با ولایت و انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند و به دشمنان ایران نشان دادند که مشکلات معیشتی و اقتصادی هیچ تأثیری بر عزم ملت بزرگ ایران در دفاع از انقلاب اسلامی و ولایت نخواهد گذاشت.

از صبح روز چهارشنبه بسیاری از استان‌های کشور صحنه خروش ملت انقلابی ایران علیه اهانت اغتشاشگران و دشمنان ایران به مقدسات بود و امروز پنج شنبه نیز این راهپیمایی ها در شهرهایی مانند مشهد، بیرجند و شیراز هم برگزار شد.

 

روز سوم راهپیمایی مردمی - جمعه 14 دی 96

 

راهپیمایی مردم تهران پس از نماز جمعه برگزار شد

 

نمازگزاران تهرانی درواکنش به اقدامات مداخله جویانه برخی کشورها از جمله آمریکا در موضوع تجمعات اعتراضی اخیر که در کشور برگزار شد ، راهپیمایی برگزار کردند.

به گزارش ایسنا، امروز جمعه 15 دی ماه 96 نمازگزاران تهرانی و دیگر شهرهای کشورمان  پس از اقامه نماز از مصلی‌ها و مساجد در پاسخ  به اقدامات مداخله جویانه برخی کشورها از جمله آمریکا در موضوع تجمعات اعتراضی اخیر که در کشور برگزار شد، به راهپیمایی پرداختند.

در پی برگزاری تجمعات مردمی و بیان اعتراضاتی نسبت به برخی عملکردها به خصوص در زمینه اقتصادی،  مسوولان برخی کشورها به خصوص آمریکا با سوءاستفاده از این تجمعات با اظهاراتی مداخلانه‌جویانه در امور داخلی ایران سعی در به انحراف کشاندن طرح مطالبات و شعارها را داشتند که مردم ایران با هوشیاری صف خود را از آن‌ها جدا کردند.

 

 

مردم اقصی‌‌نقاط استان هم‌‌صدا با تبریزی‌‌ها به آشوب «نه» گفتند

 

 ظهر امروز مردم تبریز در محکومیت اغتشاشات اخیر بعد از اقامه نماز ظهر، حماسه‌‌ای دیگر رقم زدند و با شعار «تبریزلی‌‌لر قان ورر، ولایته جان ورر»، بار دیگر با آرمان‌‌های امام راحل و رهبر معظم انقلاب تجدید میثاق کردند.

در این راهپیمایی با شکوه نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌‌شرقی، فرمانده سپاه عاشورا، نماینده عالی دولت در استان و سایر مسئولان نیز حضور داشتند.

مردم تبریز با اعلام انزجار از اهانت آشوبگران به پرچم ایران، ولایت فقیه و تخریب اموال عمومی، طی شعارهایی خواستار برخورد با عوامل فتنه شدند و با مرگ بر آمریکا، انگلیس و مرگ بر آل‌‌سعود، نفرت‌‌شان را از سیاست‌‌های مداخله آمیز این کشورها در امور ایران نشان دادند.

در سایر شهرستان‌‌های استان نیز تجمعاتی با حضور گسترده مردم انقلابی آذربایجان برگزار شد که تصاویر آن را در ادامه می‌‌بینید.


"مرند"


"هشترود"


"هادی شهر"


"جلفا"


"ورزقان"


"میانه"

 

روز دوم راهپیمایی مردمی - پنج شنبه 13 دی 96

 

حماسه حضور مردم انقلابی اصفهان در محکومیت آشوبگران

 

مردم متدین، با بصیرت و هوشیار اصفهان یک‌بار دیگر به صحنه آمدند تا به کسانی که قصد ایجاد فتنه و ناامنی دارند، بفهمانند این شهر و استان جولانگاه فتنه انگیزان نخواهد بود. همزمان با این مراسم پیکر مطهر پاسدار مدافع امنیت، شهید «سجاد شاهسنایی» تشیع شد.

 

استان اصفهان، شهرستان فلاورجان 

مردم شهرستان فلاورجان در دفاع از ولایت فقیه،‌ آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و همچنین محکوم کردن اقدامات فتنه گران که در چند روز اخیر در شهر قهدریجان این شهرستان، صورت گرفته بود، در راهپیمایی با شکوهی که در فلاورجان برپا شد حضور یافتند و شعارهای ضد استکباری سردادند.

 

 

خروش انقلابی مردم بیرجند استان خراسان جنوبی
 
 

ملت بصیر و ولایی بیرجند از صبح امروز بار دیگر با حضور در صحنه و میدان شهدای بیرجند حاضر شده اند و بیرجند صحنه خروش ملت انقلابی علیه اهانت اغتشاشگران و دشمنان جمهوری اسلامی ایران به مقدسات است.

با آغاز راهپیمایی مردم ولایتمدار بیرجند با اعلام برائت از اغتشاشگران و مزدوران داخلی دشمنان قسم‌خورده ایران اسلامی با ولایت و انقلاب اسلامی تجدید میثاق کرده و با این حضور به دشمنان ایران نشان می دهند که مشکلات معیشتی و اقتصادی هیچ تأثیری بر عزم ملت بزرگ ایران در دفاع از انقلاب اسلامی و ولایت نخواهد گذاشت.

مسیر راهپیمایی امروز در بیرجند، از میدان شهدا تا ابوذر بود که با حضور پرشور مردم این مسیر تا میدان قدس که یک و نیم کیلومتر بیشتر از مسیر تعیین شده بود ادامه داشت و مردم بیرجند بار دیگر با حضور بی نظیر خود ثابت کردند که همواره پشتیبان انقلابشان هستند و اهانت به مقدسات را لحظه‌ای تحمل نخواهند کرد.

 حضورمردم بیرجند امروز در صحنه بی نظیر بود

محمد مهدی مروج الشریعه استاندار خراسان جنوبی صبح امروز در حاشیه راهپیمایی مردم بیرجند در گفتگو با خاورستان، اظهار کرد: حضور مردم متدین، سلحشور، شهید پرور، ولایی و لایت مدار استان خراسان جنوبی که امروز در مرکز استان شاهد آن هستیم؛ اگر بی نظیر ترین راهپیمایی نباشد یکی از کم نظیر ترین راهپیمایی های است که در طول 40 سال گذشته در دفاع از اصل نظام، کیان، نظام رهبری، نظام و امامت مسلمین جامعه برگزار شده است.

 

وی افزود: مردم بیرجند امروز آمده اند تا با حضور خود انزجار از همه مداخلات خارجی، فتنه گران خارجی و دشمنان خارجی را ابراز کنند.

 

استاندار خراسان جنوبی بیان کرد: مردم بیرجند امروز همه یکصدا و یکپارچه در این راهپیمایی شرکت کرده و یکبار دیگر شکوه، عظمت و اقتدار نظلام جمهوری اسلامی را به رخ همه معاندان کشاندند.

 

صدای مردم شیراز در اجتماع عظیم اقتدار و امنیت

مردم غیور سومین حرم اهل بیت امروز در اجتماع عظیم اقتدار و امنیت با حضور منسجم و مستحکم گرد هم آمدند  و صف خود را از صف آشوبگران و اغتشاشگران جدا کرده و مشت محکمی بر دهان آشوبگران و اغتشاشگران وقایع اخیر زدند.

 
مردم از ناامن شدن کشور و خوشحالی دشمنان ناراحت بودند و با حضور و اجتماع در خیابان  در صدد شدند تا از طریق قانونی اعتراض و صدای بحق خود را به گوش مسئولین برسانند.
 
نسیم شیراز با مردم حضور یافته در مراسم و اجتماع امروز گفتگوهایی داشته است که صدای مردم شرکت کننده را با هم می شنویم:
 
یکی از بانوان شرکت کنندگان در مراسم گفت: بار دیگر با بصیرت و هوشیاری طومار ننگین اغتشاشگران و آشوبگران را در هم خواهیم پیچید و در برابر توطئه استکبار جهانی خواهیم ایستاد.
 
بانویی خانه دار در تجمع بیان کرد:  تورم و گرانی هست ما هم در سختی هستیم ولی رهبر و انقلابمان را دوست داریم  و برای خون شهدا ارزش قائل هستیم. اینقدر هم بی چشم و رو نیستیم که بگوییم انقلاب و نظام اسلامی را نمی خواهیم.
 
بانویی دیگر که با صدای بلند در بین جمعیت شعار می داد گفت: ما اعتراض داریم بله، به وضعیت تورم، گرانی، بیکاری.. ولی معقولانه نه وحشیانه. این که  کسانی به بیت المال صدمه وارد می کنند و اموال مردم بیگناه را غارت می کنند و به آنها ضرر می زنند درد معیشت مردم را ندارند دردشان چیز دیگری است چرا که این افراد هم جزء مردم هستند و گناهی ندارند که این همه خسارت و صدمه ببینند.
 
 دانش آموزی که با دوستان و همکلاسی هایش به مراسم آمده بود گفت: مردم ایران بر سر آرمان های انقلاب ایستاده اند و دشمنان بدانند هر چقدر هم تلاش کنند نمی توانند  به ذره ای از خاک این سرزمین طمع کرده و دستبرد بزنند.
 
 
 
 
 بانویی که با بچه ی شیرخواره اش به اعتراض به جماعت اغتشاشگر به مراسم آمده بود گفت: متاسفانه برخی افراد ساده لوح و جاهل با آشوبگران و ارازل اوباش در هم آمیخته اند و با بی غیرتی و بی حیایی آرامش و امنیت مردم را بهم زده اند.
 
در میان جمع بانویی سالمند به خبرنگار ما گفت: دولت و مسئولین باید اعتراض مردم را بشنوند و برای معیشت مردم کاری کنند. رخنه افراد ضد انقلاب در جمع معترضین دارد کشور را به آشوب میکشد و زندگی مردم را به خطر می اندازد.
 
دیگر شرکت کننده ای در مراسم امروز بیان کرد: اجازه نخواهیم داد سوء استفاده گران از بیان خواسته های به حق مردم سوء استفاده کرده و موج سواری کنند.
 
در میان جمع بانویی فرهیخته و آشنا به چشم آمد که به خبرنگار ما گفت: آشوبگرانی که با اقدامات جنایت آمیز به اموال عمومی و مردم خسارت وارد می کنند دلسوز این مردم نیستند و می خواهند از آب گل آلود ماهی بگیرند.

 

خروش مردم مشهد علیه فتنه‌گران

 مردم همیشه در صحنه و ولایتمدار مشهد همچون دیگر هموطنان خود امروز به خیابان آمدند و «ندای مرگ بر فتنه‌گر» سر دادند.

در این راهپیمای عظیم که با حضور قشرهای مختلف مردم در میدان شهدای مشهد در حال برگزاری است مردم بار دیگر با ولایت تجدید پیمان کرده و تاکید کردند که تحت هر شرایطی و حتی درگرانی گوش به فرمان ولی امر خود هستند.

مردم شریف مشهد با در دست داشتن پلاکاردهایی همچون «خامنه‌ای کوثر است، دشمن او ابتر است»، «با ولایت زنده‌ایم»، «در خواست ما از قوه قضایی برخورد با مزدور آمریکایی است»، «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر انگلیس» و «ملت ما بیداراست از فتنه گر بیزار است» به سمت حرم مطهر رضوی در حال حرکت هستند.

آیت الله سید احمد علم الهدی، امام جمعه مشهد، سردار یعقوبعلی نظری، فرمانده سپاه امام رضا(ع)، علیرضا رشیدیان، استاندار خراسان رضوی، خامسی، شهردار مشهد، معاون سیاسی- امنیتی استانداری خراسان رضوی، نوروزیان، فرماندار مشهد، قائم مقام آستان قدس رضوی، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، رئیس شورای هماهنگی تبلغات اسلامی خراسان رضوی، رئیس حوزه علمیه خراسان، موحدی زاده، عضو شورای اسلامی شهر مشهد و معاون تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان قدس رضوی مسئولانی هستند که در راهپیمایی حضور دارند.

هم اینک جمع کثیری از مردم حدود 20 دقیقه است که به حرم امام رضا(ع) رسیده و منتظرند که دیگر عاشقان امامت و ولایت که هنوز در مسیر میدان شهدا به حرم امام هشتم(ع) هستند به آنان بپیوندند تا همپای هم به سخنان حجت الاسلام سیدابراهیم رئیسی، تولیت آستان قدس رضوی گوش فرا دهند.
 
مردم در حال حاضر با سر دادن شعارهایی نظیر «بسیجی دلاور تشکر تشکر»، «نیروی انتظامی تشکر تشکر»، «ما همه انصار تویم خامنه‌ای، گوش به فرمان توییم خامنه‌ای» و «راه امام خمینی پاینده باید رهبر ما خامنه‌ای زنده باد» به سمت حرم در مشغول حرکت هستند.
 

 

 

 

 

 

 

روز اول راهپیمایی مردمی - چهارشنبه 13 دی 96

 

راهپیمایی گسترده مردم شهرهای مختلف بوشهر علیه آشوبگران

 

 تجربه فتنه 88 و برخی تحرکات علیه امنیت ملی توسط فرصت‌طلبان که با سوءاستفاده از بستر خواسته های اقتصادی مردم در روزهای گذشته رخ داد که با هوشیاری انقلابی و عزم ملی برای پایان دادن به آشوب و اغتشاش در کشور همراه شد.

 

در استان بوشهر با فراخوان منتشر شده راهپیمایی میثاق با ولایت ساعت چهارشنبه ساعت 10 صبح در شهرهای مختلف با حضور گسترده آحاد مختلف مردم برگزار شد.

در این راهپیمایی ها مردم شعارهایی در محکومیت تحرکات مخرب علیه امنیت ملی سردادند و در پایان این راهپیمایی بیانیه ای خود با نظام جمهوری اسلامی و آرمان های انقلاب تجدید بیعت کرده و با آشوبگران اتمام حجت کردند.

در این راهپیمایی مردم استان بوشهر با ندای سراسر به آشوبگران و فتنه گران نه گفتند و حرکت اخیر دشمنان اسلام را محکوم کردند.

 

متن بیانیه به شرح زیر است:

قطعنامه راهپیمایی پر شور میثاق با ولایت و اعلام انزجار در مقابل اغتشاشگران و برهم زنندگان امنیت ملی 

 شکر و سپاس بی پایان خدای سبحان را که ملت شریف ایران را از نعمت اسلام و ولایت و رهبری های حیکمانه و پیامبر گونه حضرت امام راحل(ره) و خلف صالح و شایسته ایشان حضرت امام خامنه ای (مدضلله العالی

 

انتهاي پيام/

 

ارسال نظر


نظرات اخیر