شهروند خبرنگارتازه‌های سایت
آمارگیر

کد مطلب: 28307
تاریخ انتشار: ج, 1396/10/15 - 18:21
حجت الاسلام و المسلمین دکتر صفری:
منافقان مطالبه مردمی را به اغتشاش و اشوب کشادند
منافقان مطالبه مردمی را به اغتشاش و اشوب کشادند
امام جمعه گرمی گفت: منافقان مطالبه به حق مردمی را به اغتشاش و اشوب کشادند و این اشوب با اینکه آسیب های بهمراه داشت ولی باعث محکمتر شدن صفوف مردمی شد.

به گزارش سیفار، حجت الاسلام و المسلمین دکتر صفری امام جمعه شهرستان گرمی در خطبه های نماز جمعه این هفته ضمن دعوت عموم به تقوای الهی گفت: ما باید از فرصت پیش رو برای اعمال خیر و توبه استفاده کنیم تا حسرت فرصت از دست رفته را نخوریم.

 

امام جمعه گرمی ضمن قدردانی از حضور مردم در راهپیمایی که در پاسخ به حرکات بی شرمانه فتنه گران فریب خورده و دشمنان خارجی برگزار شد با بیان اینکه از همان روزهای اول انقلاب توطئه های زیادی از سوی دشمنان برای سرنگونی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برنامه ریزی شده که همه آنها با حضور به موقع مردم خنثی شده و دشمنان قسم خورده ایران اسلامی راه به جایی نبردند، اظهار کرد: حوادث اخیر و آشوب های خیابانی در چند شهر کشور نشان داد دشمن هیچگاه ازتوطئه دست بر نخواهد داشت و با همکاری مزدوران خود در داخل کشور درصدد ایجاد اغتشاش هستند.

 

وی افزود: خدا لعنت کند به منافقانی که مطالبه به حق مردمی را به اغتشاش و اشوب کشادند  و این اشوب با اینکه ضرر مالی بهمراه داشت ولی باعث محکمتر شدن صفوف مردمی شد.

 

وی اظهار کرد: ما یاد گرفتیم به امریکا اعتماد نکنیم و کشورهای غربی هم نشان دادند که خیر خواه مردم نیستند و این موضوع را در حمایت های علنی خود از اشوب گران اخیر در چند شهر کشور نشان دادند.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه رعايت اصل حجاب و پوشش در محيط بيرون از خانواده، حريم زن و شوهر حفظ مي شود و خانواده داراي ثبات می شود، اظهار کرد: حفظ حجاب و رعایت حریم بین محرم و نامحرم باعث تحکیم بنیان خانواده می شود.

 

وی افزود: درحالي كه زنان با خودآرايي و با پوشش نامناسب در محيط اجتماع، زندگي خانوادگي خود و ديگر افراد جامعه را به خطر مي اندازند و با كشاندن جاذبه هاي خود به كوچه وبازار، افراد جامعه را هميشه در حالت نوعي مقايسه قرارمي دهند كه اين امر اختلافات زيادي را درون خانواده ها باعث مي شود.

 

انتهاي پيام/

 

ارسال نظر


نظرات اخیر