شهروند خبرنگارتازه‌های سایت
آمارگیر

کد مطلب: 28300
تاریخ انتشار: چ, 1396/10/13 - 18:44
قابلیت‌های گردشگری شهرستان گرمی خدادادی  و بی‌نظیر است
فرماندار گرمی مغان گفت: مسیر گردشگری گرمی وابسته به سه منطقه یعنی دریاچه گیلارلو،‌ منطقه داش‌دیبی و منطقه گردشگری قلعه‌باشی است.

به گزارش سیفار، ابراهیم امامی در نشستی با مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان اردبیل گفت: دریاچه گیلارلو، منطقه نمونه گردشگری داش‌دیبی و در حوزه شهری منطقه قلعه‌باشی و زرنه بهترین ظرفیت‌های گرمی مغان برای توسعه گردشگری است.

 

وی به ظرفیت‌های دریاچه گیلارلو در شهرستان گرمی اشاره کرد و افزود: با نگاه مثبت استاندار اردبیل در نظر داریم این مجموعه را به سرمایه‌گذار جدید واگذار کنیم تا شاهد تحولی نوین در گردشگری باشیم.

 

فرماندار گرمی مغان بیان کرد: دومین موضوع، توسعه منطقه داش‌دیبی در این  شهرستان است که خوشبختانه فعالیت‌های خوبی نیز در این زمینه انجام شده و امیدواریم اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری نیز اعتباراتی برای این منظور در نظر بگیرند.

 

وی اضافه کرد: منطقه گردشگری قلعه‌باشی و برزند در حوزه شهری قابلیت بالایی داشته و سرمایه‌گذاری بخش خصوصی و دولتی در این نقطه انجام شده که برای تکمیل نهایی آن لازم است دستگاه‌های مرتبط هدایت را بر عهده بگیرند.

 

وی قابلیت‌های گردشگری شهرستان گرمی را بی‌نظیر و خدادادی برشمرد و گفت: در هیچ جای کشور نظیر این توپوگرافی که دربردارنده گونه‌های مختلف گیاهی، آب و هوایی، جغرافیایی و حیوانی باشد، وجود ندارد.

فارس

انتهاي پيام/

 

ارسال نظر


نظرات اخیر