شهروند خبرنگارتازه‌های سایت
آمارگیر

کد مطلب: 28263
تاریخ انتشار: د, 1396/10/04 - 13:50
شهدا درهرمقطعی از زمان به تکلیف شان عمل کردند
فرماندار گرمی گفت: شهدا درهرمقطعی از زمان بر اساس وظیفه به تکلیف شان عمل کردند و الان نوبت ما است که دین خود را نسبت به شهدا ادا کنیم.

به گزارش سیفار، یادواره شهدای سه ماهه سوم شهرستان گرمی با محوریت شهید اسحق عالشی با حضور خانواده شهدا و روحانیان، دانشگاهیان و جمعی از مسئولین محلی و استانی و اقشار مختلف مردم  در مسجد صاحب الزمان این شهر برگزار شد.

 

سرهنگ رحیمی، فرمانده سپاه ناحیه گرمی ضمن خیرمقدم گویی به جمع حاضر و تقدیر و تشکر از زحمتکشان این مراسم معنوی گفت: حماسه ۹دی نشانه بصیرت و اگاهی ملت ایران و مظهر نفوذ ناپذیری این ملت است.

 

فرماندارگرمی هم طی سخنانی با بیان اینکه زنده نگه داشتن راه واهداف شهدا مسئولیت مهم جامعه امروز محسوب می شود اظهار داشت: برگزاری یاد واره شهدا در واقع تلنگری ا ست برای خود ما ، که هیچ وقت از یاد شهدا غافل نشویم و فرهنگ ایثار و شهادت برای همیشه در جامعه زنده بماند.

 

وی  افزود: شهدا درهرمقطعی از زمان بر اساس وظیفه به تکلیف شان عمل کردند، گرچه در سخت ترین شرایط به شهادت رسیدند، زیر شدید ترین شکنجه ها ولی ایمان، مسئولیت و ولایت مداری خودشان را از دست ندادند.

 

امامی با بیان اینکه در زمان حال دشمن توجه زیادی به جداسازی ملت  ما از شهدا و انقلاب دارد و تمام تلاش خود را می‌کند تا ملت ما از جمله جوانان و نوجوانان را نسبت به هم بی تفاوت و ارزش ها را بی اهمیت جلوه دهد تصریح کرد: زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه و الگوگیری ازمرام شهدا، کشور را در برابر توطئه ها و تهدیدات مصون می سازد.

 

فرماندارگرمی ادامه داد: دشمنان اسلام با تفرقه افکنی و هجمه های گوناگون در قالب های مختلف وبا توسل به قدرت رسانه ای  و جنگ نرم به دنبال اختلاف افکنی و دشمنی هستند و به برکت خون شهدا و با مدیریت داعیانه رهبری انقلاب تیر دشمن به سنگ خورده است.

 

فرماندار گرمی با بیان اینکه دشمن و در راس آن استکبار جهانی همیشه تلاش کرده فاصله بین ولایت و مردم را بیشتر کند و از این طریق به انقلاب و اسلام ضربه بزند، اظهار کرد: نیاز اساسی امروز کشور حفظ وحدت به محوریت پرچم جمهوری اسلامی و ولایت فقیه  است و در این خصوص هر قلم و قدم و نفس بخواهد به تفرقه دامن بزند حرکتی مسموم است و نه تنها مصلح نظام و انقلاب نیست بلکه به کشور هم خیانت کرده است.

 

وی زندگی در سایه حکومت الهی ،بصیرت و آگاهی ملت زیر سایه ولایت مطلقه فقیه ،پیشرفتهای روزافزون کشور در عرصه های مختلف علمی ،سیاسی ،تسلیحات نظامی و .. . را در سایه رشادتها ،فداکاریها و ایثارگریهای رزمندگان هشت سال دفاع مقدس ،شهدای مدافعان حرم و از برکات الهی عنوان کرد و ادامه داد:دشمن اکنون سعی دارد با ترفندهای گوناگون تهدید جدیدی را بر علیه ملت ایران طراحی کند  که باید با هوشیاری و بصیرت وبا تکیه برایمان راسخ  وتاسی از فرمایشات رهبر انقلاب اسلامی توطئه های شوم آنان را خنثی و آنان را مایوس کنیم.

 

پخش کلیپ و مداحی از دیگر بخشهای این مراسم بود

 

انتهاي پيام/

 

ارسال نظر


نظرات اخیر