شهروند خبرنگارتازه‌های سایت
آمارگیر

کد مطلب: 28258
تاریخ انتشار: ش, 1396/10/02 - 15:42
مسعود طوماری بعنوان رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گرمی  معرفی شد
امروز(شنبه) با حضور فرماندار و مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران اردبیل مسعود طوماری بعنوان رئیس جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان منصوب شد.

به گزارش سیفار، امروز(شنبه)با حضور فرماندار و یاسر شاهی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل در محل فرمانداری، مسعود طوماری بعنوان رئیس جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان منصوب گردید، پیش از این حسن زاده  سرپرستی این اداره را در بر عهده داشت.

.

وی اظهار کرد: همه در مقابل شهدا و ايثارگران مسئولیت دارد و با شناختي كه از رئيس جديد داريم انتظار داريم با مديريت شایسته خود هماهنگي و تعامل مطلوبی در شهرستان ايجاد کرده و از تمامی امکانات شهرستان در این حوزه بهره ببرند.

 

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل در این مراسم خدمت به خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان را بالاترین عبادت‌ و کار کردن برای شهدا و ایثارگران را کاری الهی و مقدس دانست و افزود: برای رفع مسائل و مشکلات خانواده ایثارگران در شهرستان  کارهای خوبی انجام شده، اما خدمت به این قشر از جامعه باید به صورت کامل انجام شود.

 

وی در پایان با قدردانی از زحمات و تلاشهای حسن زاده  برای مسعود طوماری آرزوی موفقیت نمود و اظهار امیدواری کرد که آقای طوماری بتواند در خدمت به مردم شریف  شهرستان  گرمی خصوصاً خانوده های شهداء،جانبازان و ایثارگران موفق باشد.

 

لازم به ذکر است پیش ازسرپرستی حسن زاده یاسر شاهی، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثار گران فعلی استان اردبیل بعنوان رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گرمی بودند.

 

انتهاي پيام/

 

ارسال نظر


نظرات اخیر