شهروند خبرنگارتازه‌های سایت
آمارگیر

کد مطلب: 28201
تاریخ انتشار: ج, 1396/09/17 - 17:48
راهپیمایی در سراسر کشور علیه استکبار/ مردم ایران در محکومیت انتقال پایتخت رژیم صهیونیستی به بیت‌المقدس تظاهرات کردند
نمازگزاران تهرانی در محکومیت اقدام آمریکا و رژیم صهیونیستی در انتقال پایتخت این رژیم از تل‌آویو به بیت‌المقدس راهپیمایی کردند.

به گزارش سیفار به نقل از راه دانا؛ عصر امروز و پس از اقامه نمازجمعه، جمعی از نمازگزاران و مردم پایتخت در محکومیت اقدام آمریکا و رژیم صهیونیستی در انتقال پایتخت این رژیم از تل‌آویو به بیت‌المقدس راهپیمایی کردند.

این محکومیت‌ها پس از آن آغاز شد که دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد کشورش قدس را به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی به رسمیت شناخته و سفارت خود را از تل‌آویو به این شهر انتقال می‌دهد.

خروش نمازگزاران تهرانی علیه توطئه جدید آمریکا و اسرائیل علیه فلسطین

راهپیمایان تهرانی در حالیکه پلاکاردهایی با مضمون حمایت از فلسطین و تاکید بر راه مقاومت در برابر رژیم اشغالگر قدس در دست داشتند، شعار «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» سر دادند و پرچم این رژیم را به آتش کشیدند.

راهپیمایی نمازگزاران تهرانی پس از اقامه نمازجمعه این هفته در محکومیت انتقال پایتخت رژیم صهیونیستی به بیت‌المقدس و تایید آن از سوی رئیس‌جمهور آمریکا برگزار شد.

راهپیمایان در این مراسم خواستار شکستن سکوت از سوی مجامع بین‌المللی و کشورهای اسلامی علیه فلسطین شدند.

راهپیمایان تهرانی همچنین با در دست داشتن پلاکاردهایی همچون " فلسطین آزاد خواهد شد"، " القدس لنا"، "مرگ بر آمریکا" و "مرگ بر اسرائیل" توقف سریع توطئه جدید علیه فلسطین را خواستار شدند.

 

 

راهپیمایی دشمن شکن نمازگزاران آذربایجان شرقی

ظهر امروز نمازگزاران شهرستان‌‌های آذربایجان‌‌شرقی با برگزاری راهپیمایی انزجارشان را از سیاست‌‌های سلطه‌جویانه و توهین‌‌آمیز آمریکایی‌‌ها اعلام کردند.

 

 

تظاهرات ضد صهیونیستی نمازگزاران کرمانشاهی در سراسر استان کرمانشاه

در این راهپیمایی تظاهرکنندگان در محکومیت اقدام دولت آمریکا مبنی بر انتخاب شهر مقدس قدس بعنوان پایتخت رژیم جعلی صهیونیستی شعار سردادند.

 

طنین فریاد «مرگ بر اسراییل» در استان سمنان؛

همزمان با سراسر کشور، راهپیمایی اعلام انزجام مردم استان سمنان در اعتراض به تصمیم رئیس جمهور آمریکا در به رسمیت شناختن بیت المقدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی و انتقال سفارت آمریکا برگزار شد.

 

 

انتهاي پيام/

 

ارسال نظر


نظرات اخیر