شهروند خبرنگارتازه‌های سایت
آمارگیر

کد مطلب: 28198
تاریخ انتشار: س, 1396/09/14 - 18:55
همایش بزرگداشت روز دانشجو در دانشگاه آزاد گرمی برگزار شد
همایش بزرگداشت روز دانشجو با حضور پرشور دانشجویان و حجت الاسلام سیف الله مدبر، رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامي اردبیل در دانشگاه آزاد اسلامی واخد گرمی برگزار شد.

به گزارش سیفار، همایش بزرگداشت روز دانشجو بعد از ظهر امروز(سه شنبه) با حضور پرشور دانشجویان دانشگاههای پیام نور، علمی کاربردی، دانشگاه آزاد اسلامی و حجت الاسلام سیف الله مدبر، رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامي استان اردبیل در سالن همایش دانشگاه آزاد واحد گرمی برگزار شد.

 

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامي استان اردبیل با بیان اینکه  دانشجو باید جامعه را به پبشرفت برساند نه اینکه چالشی برای جامعه باشد، افزود: دو چیز عامل موفقیت یک جامعه است و اگر در کنار هم باشد مفید برای جامعه خواهد بود اولی علم و دومی ایمان که اکر این دو با هم نباشد حوادث و اتفاقات گوناگون و بلکه ناگواری در جامعه به وقوع می­ پیوندد .

 

وی افزود: دانشگاه ها مکان مناسبی جهت آگاه سازی و رشد و تعالی جوانان است و باید در مناسبت های مختلف از این فرصت استفاده نموده و در جهت آگاهی بخشی به دانشجویان گام های اساسی برداشته شود.

 

ابراهیم امامی، فرماندار شهرستان گرمی هم در این همایش با بیان اینکه سیاست دولت تدبیر و امید ایجاد فضای باز برای تمام تشکلهای دانشجویی است، گفت: نقش تأثیرگذار تشکل‌های دانشجویی در ایجاد فضای توام با نشاط و سرزندگی در محیط دانشگاه بسیار مهم و ضروری است.

 

وی افزود: خروجی دانشگاه باید دانشجوی ایده محور و کارآفرین باشد و امیدواریم شرایطی در جامعه ایجاد شود که هیچ فارغ التحصیل دانشگاهی بیکار در جامعه نداشته باشیم و هم اکنون سیاست کشور توسعه شرکت های دانش بنیان است.

 

 

انتهاي پيام/

 

ارسال نظر


نظرات اخیر