شهروند خبرنگارتازه‌های سایت
آمارگیر

کد مطلب: 28148
تاریخ انتشار: ج, 1396/08/26 - 12:08
رئیس دانشگاه پیام نور گرمی مغان گفت: بانوان منطقه برای فعالیت در عرصه‌های سیاسی، اجتماعی و فرهنگی ورود پیدا کنند.

به گزارش سیفار، بهروز اسکندرپور در جلسه نقش زنان در توسعه آموزش علمی اظهار کرد: دانشگاه پیام نور گرمی آمادگی ایجاد فضای لازم برای فعالیت بانوان در همه عرصه‌های لازم را داشته و از فعالیت آن‌ها حمایت می‌کند.

وی بر لزوم افزایش فعالیت‌های سیاسی اجتماعی بانوان تأکید کرد و افزود: نگاه دین اسلام به زنان با محوریت حضرت فاطمه زهرا (س) که الگوی تمامی بانوان و مسلمانان است، نگاهی فراگیر و مشمول حضور آن‌ها در همه بخش‌های مختلف می‌شود.

رئیس دانشگاه پیام نور گرمی بیان کرد: اهمیت آموزش و تحصیلات در نظام اندیشه‌ها بسیار حائز اهمیت است و این دانشگاه محیطی امن برای تحصیل و فعالیت بانوان ایجاد کرده و یک مزیت استثنایی برای منطقه محسوب می‌شود.

اسکندرپور از راه‌اندازی باشگاه ورزشی دانشگاه پیام نور در آینده نزدیک خبر داد و افزود: با تلاش‌های انجام یافته تکمیل باشگاه دانشگاه تامین اعتبار شده و بزودی تکمیل می‌شود و این ظرفیت نیز برای استفاده بانوان برای توسعه فعالیت‌های ورزشی قابل استفاده است.

وی با اشاره به فضای مناسب تحلیل در دانشگاه پیام نور گرمی گفت: این دانشگاه از لحاظ ارتباط با مراجعین در رتبه نخست ادارات شهرستان و جزو دستگاه‌های برتر شهرستان در حوزه‌های حقوق شهروندی، حجاب و عفاف و امنیت حریم عمومی انتخاب شده است.

رئیس دانشگاه پیام نور گرمی افزود: یکی از شاخصه‌های اصلی دانشگاه پیام نور حمایت از قشر آسیب‌پذیر و کم درآمد برای ادامه تحصیل است و از جمله امکانات دانشگاه پیام نور مرکز گرمی از جمله سایت کامپیوتر مجهز، گلخانه، آزمایشگاه‌ها ،لابراتوار زبان، سالن ورزشی، کادر اداری و اساتید مجرب می‌باشد./فارس

انتهاي پيام/

 

ارسال نظر


نظرات اخیر