شهروند خبرنگارتازه‌های سایت
آمارگیر

کد مطلب: 28124
تاریخ انتشار: د, 1396/08/22 - 17:37
فرماندار گرمی گفت: 560 میلیارد ریال سهم تسیهلات اشتغالزایی شهرستان گرمی، اشتغال محور و در قالب بنگاههای کوچک به کارآفرینان منطقه واگذار خواهد شد.

به گزارش سیفار، فرماندار گرمی در جلسه شورای اداری این شهرستان که با حضور مدیران دستگاههای اداری و نهادهای مختلف برگزارشد، بسترسازی لازم برای حمایت از سرمایه گذاران در شهرستان را ماموریت و وظیفه اصلی مدیران عنوان کرد و افزود: هرگونه کوتاهی و سنگ اندازی در این زمینه از سوی آنان پذیرفتنی نیست.

 

امامی با تشریح عملکرد دولت در منطقه ،هزینه کرد مبلغ 25 میلیارد تومان اعتبار در سالجاری برای حوزه راه و شهرسازی در سطح شهرستان ،400میلیارد تومان برای مهار آبهای مرزی واخذ مجوزهزینه کرد 120میلیارد تومان برای 3700 هکتار از پایاب سد عمارت ،16 میلیارد تومان برای پایاب سد گیلارلو ،آغاز عملیات آسفالت معابر21 روستا دربخشهای مختلف گرمی از محل قیررایگان، مبلغ 10 میلیارد تومان برای تجهیز زیرساخت مجموعه بزرگ صنعتی شیرالات بهداشتی در گرمی ،راه اندازی مجدد 10 واحد راکد صنعتی و تولیدی و توزیع 1 میلیارد تومان وام کم بهره برای ترویج صنعت فرش دست بافت به بافندگان را از جمله اقدامات دولت در شهرستان عنوان کرد.

 

وی همچنین سهم شهرستان از محل تسهیلات اشتغالزایی  در سالجاری را بیش از 560 میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: این اعتبارات اشتغال محور و شناور در قالب بنگاههای کوچک به کارآفرینان منطقه واگذار خواهد شد.

 

امام جمعه انگوت هم از مسئولان خواست با خدمت به مردم به وظیفه خود درقبال حضور ملت ایران در صحنه های انقلاب اسلامی عمل نموده و دین خود را به مردم ادا کنند.

 

حجت الاسلام امیدوار افزود: مردم در چهاردهه گذشته دین خود را در حفظ و حراست از انقلاب اسلامی ادا کرده اند و  وظیفه دولت‌مردان است که با خدمت به مردم نشان دهند دلسوز نظام هستند.

 

سرهنگ پاسدار رحیمی، فرمانده سپاه ناحیه گرمی هم در ادامه از برگزاری بیش از 60 برنامه هفته بسیج در سطح منطقه خبرداد و افزود:همایش بزرگ رمندگان دوران دفاع مقدس ،افتتاح پروزه های محرومیت زدایی در مناطق مختلف شهرستان و برگزاری نمایشگاهای عرصه اقتصاد مقاومتی، ویزیت رایگان پزشکی در مناطق محروم  را ازجمله برنامه های گرامیداشت این هفته درگرمی عنوان کرد.

 

وی با بیان اینکه بسیج باعث ایجاد امنیت پایدار کشوری حتی جهانی است، اظهار کرد: دلیل تحریم بسیج از سوی استکبار جهانی اینست که از سمت بسیج و تفکر بسیجی هم در کشور و هم در منطقه سیلی شدیدی خوردند.

 

انتهاي پيام/

 

ارسال نظر


نظرات اخیر