شهروند خبرنگارتازه‌های سایت
آمارگیر

کد مطلب: 28122
تاریخ انتشار: د, 1396/08/22 - 16:48
مدیر کل دفتر فنی استانداری اردبیل:
صداقت و تعامل با مردم و مسئولان شرط موفقیت شهردار است
صداقت و تعامل با مردم و مسئولان شرط موفقیت شهردار است
مدیر کل دفتر فنی استانداری اردبیل گفت: شرط موفقیت شهردار جدید شهرستان گرمی صداقت و تعامل با مردم و مسئولان است.

به گزارش سیفار ، موسی کنعانپور به عنوان مدیر کل دفتر فنی استانداری اردبیل درآئین معارفه شهردار جدید شهرستان گرمی  که با حضور جمعی از مسئولان محلی و استانی برگزار شد، گفت: در هر شهری مهمترین مسئولیت بر عهده شهرداری آن شهر است زیرا شهرداری وظیفه گسترده ای دارد و همه از شهرداری انتظار دارند و در تمام عرصه ها و به اقشار مختلف باید خدمات رسانی کند.

 

وی افزود: شهرداری ها به دلیل اینکه بر خلاف سایر دستگاه های کشور از بودجه دولتی اعتبار نمی گیرند کارشان مضاعف است و با توجه به اینکه شهرداری باید همه اعتبارات مورد نیازش را خودش تأمین کند این یکی از مهمترین کارهای شهرداران است چون باید از مردم پول بگیرند و به طور طبیعی این کار رضایت نمی آورد و پاسخگو هستند.

 

موسی کنعانپور، مدیر کل دفتر فنی استانداری اردبیل گفت:  صداقت و تعامل با مردم و مسئولان شرط موفقیت شهردار است.

 

وی با بیان اینکه تمامی موفقیت ها و دستاوردهای شهرداری مرهون زحمات کارکنان سختکوش آن است، اظهار کرد: همه نیروهای شهردار باید همیار شهردار باشد و پیشنهاد و مسایل خود را با شهرداری در میان بگذارند تا موفقیت در سایه وحدت و همدلی و احساس مسئولیت حاصل شود.

 

کنعانپور گفت: شهردار به تنهایی قرار نیست معجزه بکند بلکه داشتن نظم و برنامه، استفاده از نیروهای کارآمد و بکارگیری از توان کل مجموعه شهرداری، کسب اعتماد و رضایت شهروندان و همچنین جذب سرمایه گذار از مهم ترین عوامل موفقیت شهرداری محسوب می شود.

 

مدیر کل دفتر فنی استانداری اردبیل اظهار کرد: اکثر شهرداری ها دچار روزمرگی هستند و شهرداری برای خلاصی از این وضعیت  می تواند یک برنامه چهارساله داشته باشد وهمه فعالیتهای خود را براساس این برنامه تنظیم  پیش ببرد.

 

انتهاي پيام/

 

ارسال نظر


نظرات اخیر