شهروند خبرنگارتازه‌های سایت
آمارگیر

کد مطلب: 28112
تاریخ انتشار: پ, 1396/08/18 - 12:03
فرمانده سپاه ناحیه گرمی:
شهید، موج آفرین و بیدارگر است
شهید، موج آفرین و بیدارگر است
فرمانده سپاه ناحیه گرمی گفت: شهید، موج آفرین و بیدارگر است و جامعه را به مسیر اصلاح رفتار‌ها سوق می‌دهد.

به گزارش سیفار، سرهنگ طاهر رحیمی، فرمانده سپاه ناحیه گرمی در یادواره شهدای روستای وان سفلی از توابع بخش موران شهرستان گرمی گفت: در مکتب اسلام ناب محمدی(ص)، از خودگذشتگی در راه خدا و دفاع از حق در بالاترین حد، ارزش‌گذاری شده است.

 

وی افزود: فرهنگ ایثارگری و شهادت‌طلبی در متن اسلام از درخشش و ویژگی برجسته‌ای برخوردار است و شهادت روح ایثار و از خودگذشتگی را به جامعه القا می‌کند از این رو شهید، موج آفرین و بیدارگر است و جامعه را به مسیر اصلاح رفتار‌ها سوق می‌دهد.

 

سرهنگ رحیمی باور به فرهنگ شهید و شهادت و اعتماد به جانفشانی در راه نظام مقدس انقلاب اسلامی  را از عوامل پیروزی انقلاب و دفاع مقدس دانست و بیان کرد: در دوران هشت سال دفاع مقدس و جنگ تحملی رشادت رزمندگان اسلام بود که موجبات هراس و شکست دشمن شد.

 

فرمانده سپاه ناحیه گرمی گفت: ضربه زدن به فرهنگ انقلابی ایران اسلامی، ضربه زدن به اصل خانواده، ایجاد حس شک در بین اعضای خانواده و ایجاد حس تحقیر و عقب ماندگی نسبت به فرهنگ خودی از جمله اهداف دشمن در فضای مجازی است.

 

وی با اشاره به نفوذ فضای مجازی در جامعه هم گفت: ضدارزش ها به طور نامحسوس از طریق فضای مجازی به میان خانواده ها نفوذ می کنند.

 

سرهنگ رحیمی با بیان اینکه تا استکبار وجود دارد ایران اسلامی در مقابل آنها خواهد ایستاد و از مدافع مظلومان جهان و ارزش های اسلامی دفاع خواهد کرد، گفت: جامعه ایران اسلامی و منطقه مدیون شهدای مدافعین حرم هستند زیرا  آسایش و آرامش امروز در کشور حاصل  جانفشانی این عزیزان است.

 

انتهاي پيام/

 

ارسال نظر


نظرات اخیر