شهروند خبرنگارتازه‌های سایت
آمارگیر

کد مطلب: 28107
تاریخ انتشار: س, 1396/08/16 - 13:36
مدیرکل جدید بنیاد شهید اردبیل معرفی شد
یاسر شاهی امروز رسما به عنوان مدیر کل جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل معرفی شد.

به گزارش سیفار، صبح امروز طی مراسمی و بدون حضور اصحاب رسانه، یاسر شاهی مدیر اداره بنیاد شهید شهرستان گرمی، به عنوان مدیرکل جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل انتخاب شد.

 هرچند تغییر مدیریت بنیاد شهید و امور ایتارگران استان را باید به عنوان اولین تغییر در دوره حضور بهنام‌جو در راس استانداری اردبیل نام برد اما تغییر و تحولات در این نهاد از ماه‌ها قبل کلید خورده بود.

در آبان‌ماه سال جاری بود که صدیف بدری با انتقاد از عملکرد مدیریت مجموعه بنیاد شهید استان، اظهار کرد: مدیریت بنیاد شهید استان کارنامه قابل قبولی ندارد و نمایندگان مردم در مجلس هم حسب وظیفه نظارتی خود این امر را پیگیری می‌کنند.

وی افزود: با رایزنی‌های انجام شده در سطح کشور و دیدارهای انجام گرفته با معاون رییس جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران، ضمن اشاره به لزوم رفع مشکلات و مسائل فعلی خانواده‌های محترم شهدا، جانبازان و ایثارگران در استان اردبیل که به حق سرمایه‌های ارزشمند نظام و انقلاب هستند، بر استفاده از مدیران و نیروهای توانمند بومی تاکید شد.

بدری اظهار داشت: غیربومی بودن مدیری که در مجموعه بنیاد شهید استان فعالیت می‌کند، عدم توانایی برقراری ارتباط مستقیم و بی‌واسطه با خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران را سبب می‌شود که همین امر مسائل و مشکلات بعدی را نیز پدید می‌آورد.

وی با بیان اینکه بسیاری از پروژه‌های بنیاد در سال‌های اخیر راکد باقی مانده، ادامه داد: در مدیریت فعلی شاهد جو نامناسب در مجموعه و ارتباط نامناسب بنیاد شهید استان با سایر ارگان‌های اجرایی و ارزشی از یک سو و کاهش کیفیت خدمت‌رسانی و متعاقب آن گلایه‌مندی و نارضایتی خانواده‌های شهدا، جانبازان و ایثارگران از سوی دیگر هستیم.

در هرحال امروز صبح علی منصور لکورج٬ مدیرکل اسبق بنیاد شهید استان اردبیل، مسئولیت خود در این مجموعه را به مدیرکل جدید واگذار کرد.

 لکورج به مدت چهار سال مدیر کل بنیاد شهید و ایثارگران اردبیل بود.

منبع: سبلان‌ما

 

انتهاي پيام/

 

ارسال نظر


نظرات اخیر