شهروند خبرنگارتازه‌های سایت
آمارگیر

کد مطلب: 28098
تاریخ انتشار: ش, 1396/08/13 - 13:02
صمداله سعیدی به عنوان مدیر جدید کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان گرمی معرفی شد.

به گزارش سیفار، ابراهیم امامی، فرماندار گرمی در مراسم تودیع و معارفه مدیریت جدید کمیته امداد امام(ره) گرمی گفت: جهت‌گیری‌های کمیته امداد امام(ره) باید در راستای خودکفایی باشد و این ظرفیت در شهرستان ما وجود دارد که با پرداخت تسهیلات و آموزش و راهنمایی مددجویان را به سمت خودکفایی و مشاغل خانگی سوق دهیم.

 

وی افزود: کمیته امداد امام خمینی نقشی بسزایی در دستگیری از نیازمندان دارد و امیدواریم با هم دلی شاهد محرومیت زدایی در شهرستان باشیم.

 

وی تأکید کرد: هر سازمانی و مدیری باید خود را با سیستم جدید به روز کند و انتظار ما از مدیر جدید و همه امدادگران این است که انصاف، عدالت، پاکدامنی و تکریم را سرلوحه کار خود قرار دهد تا کارها شتاب و رشد بیشتری داشته باشد.

 

نوروزی، رییس اسبق کمیته امداد شهرستان گرمی گفت: سعیدی یکی از متعهدترین کارمندان در این نهاد بود و بنظر بنده بهترین گزینه برای ریاست بود.

 

صمداله سعیدی، به عنوان مدیر جدید کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان گرمی هم گفت: اولویت من در طول تصدی این سمت خدمت گذاری بی منت و آبرومند به خانواده های تحت پوشش با برخورد صحیح بi مراجعین خواهد بود و با تمام توان در خدمت مردم محروم خواهیم بود.

 

لازم به یاداوریست که علی نوروزی  بعنوان ریاست کمیته امداد امام خمینی (ره ) شهرستان نیر طی روزهای اینده معرفی خواهد شد‌.

 

انتهاي پيام/

 

ارسال نظر


نظرات اخیر