شهروند خبرنگارتازه‌های سایت
آمارگیر

کد مطلب: 28087
تاریخ انتشار: چ, 1396/08/10 - 17:44
	ضرورت توجه مسئولان به حفظ وحدت و انسجام/ حمایت دولت از توسعه و پیشرفت قابل توجه است
وزیر کشور در دیدار با امام جمعه اردبیل گفت: حفظ انسجام و وحدت ضرورتی است که باید مورد توجه قرارگرفته و به طور جدی از سوی مسئولان دنبال شود.

به گزارش سیفار به نقل از سبلان‌ما، عبدالرضا رحمانی فضلی بعداز ظهر امروز در دیدار با امام جمعه اردبیل اظهار داشت: برقراری امنیت و تحقق اقتصاد مقاومتی از اولویت های مهم است که دولت در این زمینه اقدامات خوبی انجام داده است.

وی افزود:  انتظار می رود در حوزه اقتصاد استان اردبیل تحولات عظیمی بوجود آید که در این راستا حمایت دولت برای توسعه و پیشرفت قابل توجه است.

وزیر کشور تصریح کرد: به لحاظ سیاسی حفظ انسجام و وحدت ضرورتی است که باید مورد توجه قرارگرفته و  به طور جدی  از سوی مسئولان دنبال شود.

وی خاطر نشان کرد: اکبر بهنامجو استاندار جدید اردبیل دارای سابقه خوب مدیریتی است و  انتظار می رود با تعامل خوب استاندار، مسئولان و نمایندگان، بیش از گذشته شاهد پیشرفت و توسعه استان باشیم.

 رحمانی فضلی یادآور شد: در چهار سال گذشته دولت تدبیر و امید کارهای زیربنایی و ارزشمندی در استان  اردبیل انجام داده و آقای خدابخش استاندار سابق نیز در این استان عملکرد مطلوبی داشتند.

وی با اشاره به هماهنگی و اجماع خوب نمایندگان استان اردبیل در بحث انتخاب استاندار جدید گفت: امید است از این پس نیز این اجماع و همدلی وجود داشته باشد تا روند توسعه استان بهتر از گذشته تداوم یابد.

 

انتهاي پيام/

 

ارسال نظر


نظرات اخیر