شهروند خبرنگارتازه‌های سایت
آمارگیر

کد مطلب: 28030
تاریخ انتشار: پ, 1396/07/27 - 12:04
بهتر است به جای پوشاندن کمبود‌ها و کاستی‌ها نسبت به انعکاس آن‌ها اقدام شود
‏ نماینده مردم شهرستان گرمی در مجلس شورای اسلامی گفت: مسؤولان و مدیران استانی بهتر است بجای پوشاندن کاستی‌ها ‏نسبت به انعکاس آن‌ها اقدام کنند تا مسؤولان کشوری محرومیت‌ها را ببینند. ‏

به گزارش سیفار، سیدحمایت میرزاده صبح امروز در نشستی با مدیران کل آبفار، گاز و ورزش و جوانان ‏استان اظهار کرد:مسؤولان و مدیران استانی بهتر است بجای پوشاندن کاستی‌ها نسبت به انعکاس آن‌ها اقدام کنند تا مسؤولان ‏کشوری محرومیت‌ها را ببینند و این اتفاق تاکنون در گرمی نیفتاده که یکی از موانع توسعه نیز همین موضوع است.‏

وی افزود: اگر گرمی یکی از شهرهای استان است، مدیران کل استانی در طرح‌های عمرانی اولویت بندی پروژه‌ها و توسعه متوازن را در نظر بگیرند.

نماینده مردم گرمی در مجلس با بیان اینکه باید مدیران کل برنامه‌های استانی را در شهرها و مناطق محروم برپا کنند، افزود: صرفا نباید برنامه‌ها و طرح‌ها به مرکز استان معطوف شود تا بتوان شور و نشاط را به سایر شهرستان‌ها کشاند.

فرماندار گرمی نیز در این جلسه تکمیل سالن‌های ورزشی روستاهای دیزج و اینی تا پایان سالجاری را خواستار شد.

ابراهیم امامی بر حمایت مالی هیئت‌های ورزشی شهری از سوی اداره کل تاکید کرد و افزود: اعتبارات ناکافی باعث تضعیف رشته‌های مختلف ورزشی شده است که باید برای این موضوع راهکاری اندیشیده شود.

مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل نیز در نشست با مسؤولان گرمی مغان گفت: شهرستان گرمی میزبان مسابقات بوکس کشوری در ماه‌های آینده خواهد شد.

وی افزود: سالن حجاب گرمی بخاطر میزبانی این مسابقات به کف پوش ۷ میلی مطابق با استاندارد مسابقات ملی و بین المللی مجهز خواهد شد.

فارس

انتهاي پيام/

 

ارسال نظر


نظرات اخیر