شهروند خبرنگارتازه‌های سایت
آمارگیر

کد مطلب: 28013
تاریخ انتشار: ي, 1396/07/23 - 15:06
پاسخ قاطع دانشگاهیان گرمی به یاوه گوی های ترامپ علیه ایران
دانشگاهیان شهرستان گرمی با تجمع اعتراض آمیز، یاوه گویی های اخیر ترامپ علیه کشورمان را محکوم کردند.

به گزارش سیفار، به دنبال سخنان سخیف ترامپ، رئیس جمهور آمریکا علیه ملت ایران، دانشگاهیان شهرستان گرمی با تجمع اعتراض آمیز خود، اظهارات بی پایه و اساس را به شدت محکوم کردند.

 

در این تجمع که با حضور اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه ها برگزار شد، معترضان با سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر ترامپ و مرگ بر اسرائیل، انزجار خود را از یاوه گوی های ترامپ اعلام کردند.

 

بهروز اسکندرپور، رئیس دانشگاه پیام نور مرکز گرمی هم در حاشیه این تجمع گفت: مردم که پشتوانه اصلی انقلاب هستند قطعا نشان خواهند داد که هیچ توجه ای به این گزافه گویی ها و سخنان بی ربط ندارند و برای همیشه پشتیبان انقلاب و حافظان دستاوردهای انقلاب اسلامی هستند و با همبستگی بیشتر نسبت به قبل بخاطر سخنان بی پایه و اساس رئیس جمهور امریکا سرعت پیشرفت کشور را در سایه وحدت و همدلی شاهد خواهیم بود.

 

وی اظهار کرد: اقشار مختلف مردم علاوه بر اعتراض شدید به سخنرانی‌های نابخردانه‌ ترامپ درباره جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران با تجمع اعتراض آمیز در دانشگاه ها با اعلام همبستگی کاربران ایرانی در فضای مجازی هم با قرار دادن پرچم جمهوری اسلامی ایران و آرم مقدس سپاه پاسداران  به عنوان تصویر پروفایل در صفحات و اکانت های شخصی خود خوب عمل کردند و توجهات بسیاری را به حمایت خود اختصاص دادند.

 

در این تجمع دانشجویان با قرائت بیانیه و  سر دادن شعارهایی سخنان اخیر رئیس جمهور آمریکا را محکوم کردند.

 

انتهاي پيام/

 

ارسال نظر


نظرات اخیر