شهروند خبرنگارتازه‌های سایت
آمارگیر

کد مطلب: 28001
تاریخ انتشار: ج, 1396/07/21 - 14:36
دشمنان ایران گرگ صفت و موریانه صفت هستند/ سپاه از نیروهای ارزشی، قدرتی و مردمی کشور است
امام جمعه گرمی گفت: دشمنان ایران گرگ صفت و موریانه صفت هستند که ایستادگی در مقابل دشمنان گرگ صفت، شجاعت و دشمنان موریانه صفت بصیرت لازم دارد.

به گزارش سیفار، حجت الاسلام والمسلمین صفری امام جمعه شهرستان گرمی در خطبه های نماز جمعه این هفته با بیان اینکه انسان تا فرصت دارد باید برای آبادی آخرت خود از دنیا توشه بردارد، گفت: شیطان انسان را با آرزوی طولانی، نیرنگ شیطانی خود (توجیه اشتباه خود) و هدردادن فرصت مشغول می کند.

 

حجت الاسلام و المسلمین صفری گفت: دشمن همیشه با برخورد با قلعه مستحکم ولایت سعی کرده با حمله به شورای نگهبان و دیگر نهاد ارزشی و قدرتی کشور که عده ای هم از داخل  ناخواسته و ناگاهانه و یا بعضا آگاهانه در جهت خواسته دشمن قدم گذاشتند، قدرت کشور را تضعیف کنند.

 

وی افزود: اخیرا دشمن به قدرت موشکی و سپاه که جزوه نهاد مردمی، ارزشی و قدرتی کشور است متمرکز شده تا از این طریق و به خیال خام خود از توان قدرتی کشور بکاهد در حالی که این موضع استکبارجهانی باعث تقویت قدرت و بنیه دفاعی کشور می شود.

 

امام جمعه گرمی گفت: سپاه پاسداران یعنی تمام ملت ایران و تروریست خواندن سپاه توسط آمریکا یعنی تروریست خواندن کل ملت ایران و اعلام جنگ با کل ملت است، البته آمریکا حق دارد از دست سپاه ناراحت شود چرا که این نهاد مقدس با اقدامات خود آمریکا را همیشه در منطقه ناکام گذاشته و اجازه نداده به اهداف شوم خود برسد.

 

وی دشمنان ایران را گرگ صفت و مورایانه صفت خطاب کرد و افزود: در مقابل دشمنان گرگ صفت شجاعت و در مقابل دشمنان مورایانه صفت بصیرت لازم است.

 

خطیب جمعه گرمی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: معمولا انتقاد بنده به مسائل و مشکلات  شهری(مناطق آزاد و مشکل مسکن مهر و...) را در فضاهای مجازی معمولا به فکر انتخاباتی بنده ربط میدهند، این موضوع  صحت ندارد و بنده به هیچ وجه قصد انتخاباتی هم ندارم.

 

انتهاي پيام/

 

ارسال نظر


نظرات اخیر