شهروند خبرنگارتازه‌های سایت
آمارگیر

کد مطلب: 27865
تاریخ انتشار: ج, 1396/06/17 - 16:00
خدابخش برای تصدی وزارت نیرو به مجلس معرفی نشود استاندار اردبیل می‌ماند
نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر به هر دلیلی مجید خدابخش به عنوان یکی از گزینه‌های تصدی‌گری وزارت نیرو از طرف رئیس جمهور به مجلس معرفی نشود با حمایت قاطع مجمع نمایندگان استان در سمت استانداری اردبیل ادامه خواهند داد.

به گزارش سیفار، نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر به هر دلیلی مجید خدابخش به عنوان یکی از گزینه‌های تصدی‌گری وزارت نیرو از طرف رئیس جمهور به مجلس معرفی نشود با حمایت قاطع مجمع نمایندگان استان در سمت استانداری اردبیل ادامه خواهند داد.

میرحمایت میرزاده ظهر امروز در گفت‌و گو با خبرنگار فارس در اردبیل، اظهار کرد: موضوعاتی که در فضاهای مجازی مطرح می‌شود به هیچ عنوان صحت ندارد و بحث تغییر یا جابجایی استاندار اردبیل در مجمع نمایندگان استان مطرح نیست.

وی گفت: ما علاقه‌مندیم که آقای خدابخش را به عنوان کاندیدای وزارت نیرو معرفی کنیم که در این زمینه اقدامات اولیه برای معرفی وی به رئیس جمهور محترم انجام گرفته است.

عضو مجلس شورای اسلامی با تبریک عید سعید غدیر خم و عید ولایت به هم‌استانی‌های محترم ادامه داد:  اگر به هر دلیلی مجید خدابخش به عنوان یکی از گزینه‌های تصدی‌گری وزارت نیرو از طرف رئیس جمهور به مجلس معرفی نشود با حمایت قاطع مجمع نمایندگان استان در سمت استانداری اردبیل ادامه خواهند داد.

 

 

انتهاي پيام/

 

ارسال نظر


نظرات اخیر