شهروند خبرنگارتازه‌های سایت
آمارگیر

کد مطلب: 27864
تاریخ انتشار: ج, 1396/06/17 - 15:55
مرکز بهداشت و درمان انگوت به صورت شبانه‌روزی خدمات ارائه می‌دهد
رئیس مرکز بهداشت و معاون شبکه بهداشت و درمان گرمی مغان گفت: مرکز درمانی انگوت با سه پزشک به صورت شبانه‌روزی خدمات ارائه می‌دهد.

به گزارش سیفار، اسلام مجد،رئیس مرکز بهداشت گرمی مغان: در مرکز بهداشت و درمان انگوت علاوه بر پزشک، کادر پرستاری نیز برای ارائه خدمات شبانه‌روزی مستقر کرده‌ایم.

وی با بیان اینکه سعی شده با کادر درمانی و تجهیزات موجود بهترین خدمات در این مرکز ارئه شود، افزود: به صورت مکرر کارشناسان بخش‌های مختلف شبکه بهداشت و درمان گرمی از این مرکز و سایر مراکز درمانی بازدید و وضعیت خدمت‌رسانی را بررسی می‌کنند.

رئیس مرکز بهداشت گرمی مغان بیان کرد: با تلاش‌های صورت گرفته در این مرکز که فاقد آمبولانس بود، یک دستگاه تسهیلات زایمانی و امدادرسانی مستقر کردیم که به صورت شبانه‌روزی ارائه خدمات  می‌کند.

وی اضافه کرد: از مردم منطقه خواهشمندیم با ایجاد شرایط مناسب زمینه ماندگاری پزشکان را فراهم سازند و یاریگر شبکه بهداشت و درمان شهرستان در این حوزه باشند.

 شبانه روزی شدن مرکز درمانی انگوت یکی از خواسته‌های دیرینه اهالی بود که با پیگیری مسؤولان شهرستان از چند ماه گذشته به این مهم جامه عمل پوشانده شده است.

فارس

انتهاي پيام/

 

ارسال نظر


نظرات اخیر