شهروند خبرنگارتازه‌های سایت
آمارگیر

کد مطلب: 27852
تاریخ انتشار: چ, 1396/06/15 - 22:38
بازدید دوره ای کارشناسان استانی ازروند اجرای پروژه مهر درشهرستان گرمی
کارشناسان و مسئولین کارگروه پروژه مهر استان با حضور در شهرستان گرمی، روند اجرای پروژه مهرمنطقه رامورد ارزیابی قرار دادند.

به گزارش سیفار، کارشناسان و مسئولین کارگروه پروژه مهر استان اردبیل با حضور در شهرستان گرمی ، روند اجرای پروژه مهرمنطقه رامورد ارزیابی قرار دادند و در این بازدید یک روزه کارشناسان و مسئولین کارگروه پروژه مهر ضمن حضور در مدارس روند اجرای پروژه مهر در بحث تعمیر و تجهیز و اطلاع رسانی ،انجمن اولیا و مربیان ،سرویس دانش آموزی و ساماندهی لباس فرم دانش آموزی را مورد تاکید قرار دادند.

 

مدیر آموزش و پرورش شهرستان گرمی در ابتدای جلسه ارزیابی پروژه مهر منطقه که پس از بازدید کارشناسان استان از منطقه صورت گرفت ، گزارشی از روند اجرای پروژه مهر در مدیریت و مدارس شهری و روستایی به ناظران ارائه داد و گفت : مهمترین کار این مدیریت سازماندهی و چینش نیروی انسانی و اجرای دقیق پروژه مهر بوده که این کار با همکاری خوب کارشناسان ، معلمان و دبیران صورت گرفته و انشاءالله در بازگشایی مدارس مشکلی نخواهیم داشت .

 

کامرانی  اظهار کرد: از ابتدای تیر ماه و با آغاز طرح پروژه مهر ، اقدامات خوب و بسیار چشمگیری در مدارس صورت گرفته و با توجه به عدم پرداخت سرانه آموزشی ، مدیران مدارس با جمع آوری کمک از خیرین و اولیای دانش آموزان توانستند در زیباسازی شاداب سازی و تعمیرات مدارس اقدام کنند که جا دارد از زحمات تک تک همکاران تشکر و قدردانی نمائیم.

 

سپس سلیم کنعانی رئیس اداره انجمن اولیا و مربیان اداره کل، طی سخنان کوتاهی درجلسه هم اندیشی و ارزیابی گزارش بازدید از روند اجرای پروژه مهر در مدارس منطقه ، ضمن اشاره به موارد بسیار خوب و مثبت و ابتکاری تعدادی از مدارس ، خواستار پیگیری و رفع برخی مشکلات و نواقصات احتمالی تعدادی مدارس تا اواخر شهریور ماه شدند

روابط عمومی آموزش و پرورش گرمی

انتهاي پيام/

 

ارسال نظر


نظرات اخیر