شهروند خبرنگارتازه‌های سایت
آمارگیر

کد مطلب: 27824
تاریخ انتشار: چ, 1396/06/08 - 23:31
 دیدگاه 3 نماینده استان درباره گزینه‌های پیشنهادی استانداری اردبیل
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین، گفت: تغییر استاندار اردبیل را به شرطی قبول خواهیم کرد که گزینه مدنظر، توانمندتر از استاندار فعلی باشد وگرنه با گزینه ضعیف موافقت نخواهیم کرد.

به گزارش سیفار به نقل از سبلان‌ما، به دنبال انتشار خبر تغییر استاندار اردبیل در یکی از سایت‌های خبری اردبیل و فضای مجازی، نمایندگان این استان تغییر استاندار اردبیل را جدی ندانستند.

رضا کریمی نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در پاسخ به سئوال خبرنگار "سبلان‌ما" مبنی بر اینکه آیا مجمع نمایندگان استان در جلسات مشترک روی گزینه‌های احتمالی تصدی استانداری اردبیل بحث کرده‌اند، یا خیر؟ اظهار داشت: بحث تغییر استاندار اردبیل جدی نیست و آن چه که در برخی رسانه ها مطرح می شود شایعه است.
وی تصریح کرد: تغییر استاندار اردبیل را به شرطی قبول خواهیم کرد که گزینه مدنظر، توانمندتر از استاندار فعلی باشد، اگر قرار باشد گزینه ای ضعیف تر از استاندار فعلی روی کار بیاید موافقت نخواهیم کرد.
صدیف بدری دیگر نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی در این باره اظهار داشت: فعلا بحثی درباره تغییر استاندار اردبیل در مجمع نشده و هیچ گزینه ای هم مطرح نشده است.

بشیر خالقی نماینده مردم خلخال و کوثر، نیز گفت: تغییر استاندار به صلاحدید وزیر کشور انجام می شود اگر وزیر کشور نظر نمایندگان را جویا شود، مجمع نمایندگان در این باره نظر خواهد داد.

 

 

انتهاي پيام/

 

ارسال نظر


نظرات اخیر