شهروند خبرنگارتازه‌های سایت
آمارگیر

کد مطلب: 27808
تاریخ انتشار: ي, 1396/06/05 - 08:35
با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه اردبیل انجام شد؛
معرفی حجت الاسلام صالح اسدی بعنوان مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه گرمی
معرفی حجت الاسلام صالح اسدی بعنوان مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه گرمی
در آیینی که با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انجام شد، حجت الاسلام صالح اسدی به عنوان مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه گرمی معرفی و از خدمات حجت الاسلام توحیدی تقدیر شد.

به گزارش سیفار، در این مراسم مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه گرمی همراه بودن واقعی با ولایت را تنها راه نجات کشور و جامعه دانست و گفت: تنها با شعار نمی شود نظام ولایی را یاری کرد بلکه باید با عمل یاریگر نظام ولایی بود.

 

وی اظهار کرد: امروز دشمن به صراحت اعتراف می کند که انقلاب اسلامی ایران باعث مرگ تدریجی ما شده است و همه قدرت و تلاش خود را به کار بسته تا به هرنحوی در مقابل آن بایستد.

 

حجت الاسلام فیاضی بیان کرد: دشمنان به خوبی می دانند آنچه باعث سربلندی نظام ایران اسلامی شده است حرکت زیر پرچم ولایت فقیه و در رأس آن مقام معظم رهبری بوده است به همین خاطر می خواهند این گلوگاه را بزنند.

 

وی اضافه کرد: دشمنان به صراحت و وقاحت اعلام می کنند برای این که نظام ایران اسلامی را شکست بدهیم باید نقطه اتصال که همان ولایت فقیه است را بزنیم تا بین مردم و ولایت فاصله بیافتد و برای رسیدن به این مقصود استکبار کارگردانی می کند و متاسفانه یک عده در داخل کشور نقش هنرمندان را دارند و اجرا می کنند.

 

 

انتهاي پيام/

 

ارسال نظر


نظرات اخیر