شهروند خبرنگارتازه‌های سایت
آمارگیر

کد مطلب: 27805
تاریخ انتشار: ج, 1396/06/03 - 18:03
مردم زجر کشیده گرمی نیاز بیشتری به توجه دولت دارد/ درتعیین نقشه منطقه آزاد به مردم گرمی خیانت کردند
امام جمعه گرمی گفت: با اینکه کارهای خوبی در شهرستان گرمی صورت می گیرد ولی مردم زجر کشیده گرمی نیاز بیشتری به توجه دولت دارد.

به گزارش سیفار، حجت الاسلام والمسلمین دکتر صفری امام جمعه شهرستان گرمی در خطبه های نماز جمعه این هفته با دعوت عموم به تقوای الهی گفت: رحمت الهی شامل حال کسانی می شود که عمل صالح بلند و ارزوی کوتاهی داشته باشد.

 

امام جمعه گرمی با اشاره به شهادت مسلم بن عقیل و خطرناک بودن فتنه برای انسان بی بصیرت گفت: شهادت مسلم بن عقیل در روز عرفه این پیام مهم  را داشت که در حالی مردم در روز عرفه باید به خدایشان معرفت پیدا می کردند، سفیر امامشان را کشتند و با بیعت ظاهری که با مسلم کردند در وقت نیاز تنهایش گذاشتند و با بی بصیرتی او را به مسلخ بردند هم  امامشان را به کربلا کشاندند و در نهایت همان مردم بدست خودشان رهبرشان را به شهادت رساندند.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود با تبریک هفته دولت بر دولتمردان و تقدیر و تشکر از زحمات آنها گفت: گرچه با کارهای انجام شده و کارهای درحال انجام آینده خوبی برای شهرستان گرمی نوید می دهند ولی مردم زجر کشیده گرمی نیاز بیشتری به توجه دولت دارد.

 

حجت الاسلام و المسلمین صفری گفت : گرچه در خصوص منطقه آزاد تجاری تعدادی از مسئولین تلاش قابل تقدیر انجام دادند ولی کارشناسان تنگ نظر و انحصار گرای اردبیل در تعیین نقشه منطقه آزاد به مردم گرمی خیانت کردند.

 

خطیب جمعه گرمی گفت: عده ای رانت خوار و فرصت طلب در شهرستان با اتکاء به صاحبان قدرت، اندک فرصتی که در شهرستان پیدا می شود همه را برای خود برمی دارند و مردم را از آن مرحوم می کنند.

 

وی افزود: تعدادی هستند که در ایام انتخابات در ستاد برخی کاندیدها سینه می زنند و پس از انتخابات با کمال سوء استفاده از آنها به پولهای آنچنانی دست پیدا می کنند.

 

حجت الاسلام صفری با انتقاد ازمردم گرمی هم گفت: از انجایی که سرنوشت مردم از طریق انتخابات در دست خودشان است اگرکوتاهی هم صورت گیرد باید خودشان را سرزنش کنند و شهرتوسط مردمی آباد می شود که مطالبه گر باشند و مطالبتشان مصالح عمومی شهر باشد نه فقط مصلحت شخصی خود را دنبال کنند.

 

انتهاي پيام/

 

ارسال نظر


نظرات اخیر