شهروند خبرنگارتازه‌های سایت
آمارگیر

کد مطلب: 27800
تاریخ انتشار: چ, 1396/06/01 - 09:13
مراسم تحلیف شورای پنجم و انتخاب هیات رئیسه شورا در گرمی برگزار شد
طی مراسمی در محل فرمانداری گرمی مراسم تحلیف شورای پنجم و جلسه انتخاب هیات رئیسه شورا و سرپرست موقت شهرداری برگزار شد.

به گزارش سیفار، ابراهیم امامی فرماندار گرمی مغان در مراسم تحلیف شورای پنجم و انتخاب هیات رئیسه شورا در گرمی اظهار کرد: در طول تاریخ ثابت شده است نقش آفرینی مردم زمینه ساز تحولات اساسی در هر منطقه ای بوده است.

 وی گفت: انتظار این است ترکیب جدید شورا از ظرفیت بی‌اندازه مردم در هر پروژه و برنامه‌ای استفاده کند.

فرماندار گرمی با بیان اینکه واگذاری امورات مختلف به مردم باعث اجرای بهتر برنامه‌های شورا خواهد بود، افزود: در کنار این موضوع سهیم نمودن نخبگان در ارائه روش های توسعه شهری است که امید است مورد توجه اعضای شورای پنجم قرار گیرد.

رئیس شورای اداری گرمی مغان بیان کرد: شوراها به عنوان بازوان مسئولان اجرایی در حوزه های مختلف هستند و اصول ۹ گانه شورا در قانون اساسی نیز نشانگر اهمیت این موضوع است.

وی اتحاد اعضای شورا را لازمه عملیاتی شدن طرح های شهر دانست و گفت: تک تک اعضای شورا باید به خرد جمعی احترام بگذارند و عمده توجه خود را به عنوان نماینده مردمی، مطالبات و خواسته های اهالی برای توسعه شهری است.

امامی در رابطه با وظایف شورای شهر در انتخاب هیات رئیسه و شهردار گفت: شورای شهر باید اولین جلسه رئیس شورا، نائب رئیس و منشی شورا را انتخاب و ۳ ماه فرصت برای انتخاب شهردار دارند و تا آن زمان می‌توانند یک کارمند رسمی شهرداری را بعنوان سرپرست معرفی کنند.

 پس از مراسم تحلیف طی جلسه ای علی میکائیلی رئیس شورا، علی دولتخواه نائب رئیس، ابراهیم‌ محقق منشی و عباس عزیزی به عنوان سخنگوی شورای دور پنجم گرمی انتخاب و رسول حسن زاده شهردار فعلی بعنوان سرپرست موقت شهرداری منصوب شد.

http://uupload.ir/files/1kxl_photo_2017-08-23_09-58-23.jpg

 

آزادلو

انتهاي پيام/

 

ارسال نظر


نظرات اخیر