شهروند خبرنگارتازه‌های سایت
آمارگیر

کد مطلب: 27754
تاریخ انتشار: چ, 1396/05/18 - 15:57
210 میلیارد ریال برای پروژه های راهسازی گرمی هزینه می شود
فرماندار گرمی گفت:‌ رفع مشکلات حوزه راه خواسته بحق مردم است و بیش از 210 میلیارد ریال برای پروژه های راهسازی درگرمی هزینه می شود.

به گزارش سیفار، فرماندارگرمی در حاشیه بازدید تعریض، بهسازی و آسفالت راه اصلی بخش انگوت به مرکز شهرستان گفت: رفع مشکلات حوزه شریانهای اصلی بخشهای شهرستان به مرکز یکی از اساسی ترین خواسته های بحق مردم منطقه است.

 

وی افزود: بهسازی و تعریض جاده ارتباطی بخش انگوت به گرمی به عنوان یکی از مطالبات اصلی اهالی پیگیری می شود.

 

امامی با بیان اینکه این پروژه با بیش از 1 میلیارد تومان اعتبار آغاز شده و با تامین 500 میلیون تومان اعتبار دیگر تکمیل خواهد شد اظهار کرد: طول این پروژه پنج کیلومتر و سه کیلومتر آن زیرسازی شده و آماده آسفالت می باشد.

 

وی همچنین از تعریض، بهسازی و آسفالت راههای اتصال بخش مرزی موران به گرمی، جاده قدیم گرمی از سمت گردنه لنگان و همچنین آسفالت راههای روستایی 33 روستا درشهرستان با اعتبار بالای 20 میلیارد تومان خبرداد.

 

رئیس شورای برنامه ریزی شهرستان گرمی افزود: با توجه به جاذبه‌های طبیعی و دسترسی به نوار مرزی موران و جاذبه های اکوتوریسم بخش انگوت آسفالت و تعریض و بهسازی راههای ارتباطی بخشهابه مرکز شهرستان ازنظر گردشگری نیز اهمیت بسیار زیادی داردمی‌تواند درآمدزایی فروانی برای مردم این منطقه داشته باشد.

 

انتهاي پيام/

 

ارسال نظر


نظرات اخیر