شهروند خبرنگارتازه‌های سایت
آمارگیر

کد مطلب: 27593
تاریخ انتشار: د, 1396/03/29 - 15:24
تا مرداد ماه امسال از مرکزآموزشی رفاهی فرهنگیان گرمی بهره برداری می شود
مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: مرکزآموزشی رفاهی فرهنگیان گرمی با اعتبار10 میلیارد ریال در حال اجراست و فاز نخست این پروژه تا مرداد ماه امسال به بهره برداری می رسد.

به گزارش سیفار، دومین جلسه شورای آموزش و پرورش گرمی با حضور نماینده شهرستان گرمی در مجلس شورای اسلامی، مدیران کل آموزش و پرورش و نوسازی توسعه و تجهیز مدارس استان اردبیل، مدیر آموزش و پرورش شهرستان گرمی، اعضای شورای آموزش و پرورش منطقه، رئیس اداره آموزش و پرورش و اعضای شورای آموزش و پرورش انگوت با ارائه گزارش از وضعیت پروژه‌های نیمه تمام آموزش و پرورش توسط رئیس آموزش و پرورش گرمی و انگوت در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

 

امامی، فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان گرمی ضمن خیر مقدم گویی به میهمانان و اعضای شورای آموزش و پرورش مناطق گرمی و انگوت با اشاره به مصوبات دستور جلسه قبلی در خصوص تجهیز مرکز آموزشی رفاهی فرهنگیان شهرستان گرمی ، تولیدی کردن هنرستانها و کارودانش و همچنین اتمام پروژه 17 شهریور و تند گویان، خواستار تسریع در روند پیشرفت و تجهیز و عملیاتی کردن مصوبات شورای آموزش و پرورش شد.

 

در این جلسه اتمام عملیات اجرایی پروژه ۱۷ شهریور وتندگویان تا مهر ماه امسال واحداث اردوگاه فرهنگی تربیتی، تکمیل محوطه پروژه خیر ساز بنه ونمازخانه های مدارس منطقه از خواسته های رئیس آموزش و پرورش گرمی و تکمیل سالن ورزشی آموزش و پرورش انگوت که بنا به دلایلی عملیات اجرایی آن 12 سال است متوقف شده و تکمیل محوطه مدرسه جدیدالتاسیس روستای قاراخان بیگلو انگوت تا پایان مهر ماه نیز از خواسته های رئیس آموزش و پرورش انگوت بود.

 

لطفی، مدیرکل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس استان اردبیل نیز در جذب اعتبارات از سازمان نوسازی کشوربا بیان اینکه  در حال حاضر 89 پروژه در سطح استان فعال می باشد که 50 درصد این پروژه ها بالای 90 درصد پیشرفت فیزیکی دارند، افزود: تمهیداتی صورت گرفته که پروژه های جاری نیمه تمام  در موعد مقرر به آموزش و پرورش مناطق  تحویل داده شود.

 

میرزاده، نماینده شهرستان گرمی نیز ایجاد مجوز نمایندگی اداره آموزش و پرورش در بخش موران را از ضرورت های اساسی منطقه عنوان کرد وافزود: انتظار داریم مدیر کل آموزش و پرورش و فرماندار شهرستان و همه عزیزان و دست اندرکاران امر، ایجاد نمایندگی آموزش و پرورش در بخش موران را با توجه به نیاز منطقه در مهر ماه امسال، جزوء الویت برنامه های خود قرار دهند.

 

ناصری، مدیرکل آموزش وپرورش استان اردبیل در این جلسه گفت: ایجاد مرکزآموزشی رفاهی فرهنگیان شهرستان گرمی ازنیاز های اساسی و ضروری منطقه می باشد و با اعتبار10 میلیارد ریال واختصاص ۶۰۰ میلیون تومان در حال اجراست و فاز نخست این پروژه که شامل سالن همایش و سوئیت وسایر بخش ها است و از محل اعتبارات ملی و مستقیما از محل وزارت آموزش و پرورش تامین می شود تا مرداد ماه به بهره برداری برسد.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود ، با بیان اینکه برنامه ریزی برای شروع پروژه جدید نیازمند تامین اعتبار 50 درصدی در زمان شروع پروژه است افزود:  احداث کانون فرهنگی هنری در‌ گرمی جزء برنامه های آموزش و پرورش در سال های آتی میباشد که پس از تامین اعتبار لازم عملیات اجرایی آن شروع خواهد شد.

 

انتهاي پيام/

 

ارسال نظر


نظرات اخیر