شهروند خبرنگارتازه‌های سایت
آمارگیر

کد مطلب: 27580
تاریخ انتشار: ج, 1396/03/26 - 16:26
حجت الاسلام والمسلمین دکتر صفری:
امنیت امروز کشور مدیون خون پاک شهدای مدافع حرم است
امنیت امروز کشور مدیون خون پاک شهدای مدافع حرم است
امام جمعه گرمی گفت: امنیت امروز کشور مدیون خون پاک شهدای مدافع حرم است و تصور اینکه تروریست های اخیر در کشور نتیجه کمک به سوریه و مقابله با داعش در برون مرزهاست کاملا احمقانه و غلط است.

به گزارش سیفار، حجت الاسلام والمسلمین دکتر صفری امام جمعه شهرستان گرمی در خطبه های نماز جمعه این هفته با دعوت عموم به تقوای الهی گفت: هرکس به خاطر خدا و خالصانه کاری انجام دهد خدا مصلحت او را به او نازل می کند.

 

وی با بیان اینکه وحدت همراه با بصیرت و با محوریت ولایت و رهبری باعث عزت و اقتدار کشور می شود، گفت: در شرایط امروز با توجه به نقشه هایی که دشمنان اسلام برای ایجاد تفرقه در بین مسلمانان کشیده اند و آنچه باعث پیروزی مسلمانان و شکست دشمن می شود مساله حفظ وحدت است.

 

وی افزود: رمز حفظ نظام وحدت است و مسئولین نباید سخنی به زبان بیاورند که تفرقه و نفاق ایجاد شود و از طبقه بندی سیاسی خود داری کنند و با حفظ وحدت و انسجام به مقابله با دشمن در عرصه های مختلف بپردازند.

 

وی با بیان اینکه اتش به اختیار یعنی اینکه هر کس در راستای اهداف انقلاب حرکت کند مردم پشت آنها خواهند بود، افزود: آتش به اختیار شامل همه حوزه‌های فرهنگی، سیاسی و اقتصادی می‌شود و اگر مسئولان به وظایف خود عمل نکردند، دانشجویان و سایر اقشار موظف‌اند که خود اقدام کنند.

 

حجت الاسلام و المسلمین صفری گفت: بعضی ها تروریست های اخیر در حرم مطهر حضرت امام (ره) و مجلس شورای اسلامی را نتیجه  کمک به مردم سوریه و مقابله با داعش در مرزهای بیرون از کشور می دانند در حالی که این فکر کاملا غلط و احمقانه است.

 

وی با بیان اینکه امنیت امروز کشور مدیون خون پاک شهدای مدافع حرم است، افزود:  این طرز تفکر علط و احمقانه همانند اینست که خرمن همسایه ای آتش گرفته و بزودی به خرمن او هم سرایت می کند ولی او ساکت نشسته و کاری انجام نمی دهد.

 

امام جمعه گرمی گفت: در راهپیمایی روز جهانی قدس با شرکت گسترده و پرشور حمایت خود را  از مقاومت و مردم مظلوم فلسطین و جهان اعلام کنیم.

 

 

انتهاي پيام/

 

ارسال نظر


نظرات اخیر