شهروند خبرنگارتازه‌های سایت
آمارگیر

کد مطلب: 27546
تاریخ انتشار: ج, 1396/03/19 - 08:16
	ایران بزرگترین قربانی تروریسم است/ ضربه شست ایران به تروریست‌ها
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: برخورد کوبنده دیروز سپاهیان اسلام در هلاکت تروریستها،‌ ضربه شست به همه دشمنان و در راس آن آمریکا بود.

به گزارش سیفار به نقل از سبلان‌ما، در واکنش به حمله تروریستی دیروز در تهران، این حرکت را بزدلانه خواند و گفت: تروریست ها و حامیان آنها درک درستی از قدرت ایران ندارند و فکر می کنند که می توانند با ترقه بازی در صفوف متحد ملت فاصله ایجاد کنند.  
وی با محکومیت این اقدام تروریستی و غیرانسانی، گفت: سکوت مدعیان دروغین حقوق بشر و دنباله های آنان در منطقه بار دیگر اثبات کرد که آنان نه تنها دنبال مبارزه با تروریسم نیستند بلکه خود آمر و عامل این جنایات در منطقه هستند.
نماینده مردم اردبیل،نیر،نمین و سرعین اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران در طول نزدیک به 40 سال اخیر یکی از بزرگترین قربانیان تروریسم با بیش از 17 هزار شهید ترور بوده است.
بدری با بیان اینکه امروز نیروهای مسلح ایران حامل صلح و امنیت در منطقه هستند، گفت: دیروز گوشه ای از توان دلاورمردان سپاه در هلاکت تروریستها در تهران به نمایش گذاشته شد و حس غرور و سربلندی مردم ایران و ملت های آزادیخواه منطقه را موجب شد.
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: برخورد کوبنده دیروز سپاهیان اسلام در هلاکت تروریستها،‌ ضربه شست به همه دشمنان و در راس آن آمریکا بود و آنان دریافتند که ایران کشوری نیست که بتوانند با یک ترقه بازی، در آن ناامنی ایجاد کنند.

 

انتهاي پيام/

 

ارسال نظر


نظرات اخیر