شهروند خبرنگارتازه‌های سایت
آمارگیر

کد مطلب: 26741
تاریخ انتشار: ج, 1395/10/17 - 17:48
نماینده تشکل های دانشجویی دانشگاه های گرمی؛
تفکر مقاومت، تنها راه پیروزی است
تفکر مقاومت، تنها راه پیروزی است
نماینده تشکل های دانشجویی دانشگاه های شهرستان گرمی در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه این شهرستان با بیان اینکه حماسه انقلابی ملت ایران در 9دی جان تازه ای به ایران اسلامی داد، گفت: تفکر مقاومت، تنها راه پیروزی بر مشکلات است.

به گزارش سیفار،  سید علی موسوی اضماره به نمایندگی از دانشجویان دانشگاه های شهرستان گرمی در سخنرانی پیش از خطبه های این شهرستان به حماسه 9 دی اشاره کرد و گفت: این حرکت انقلابی ملت ایران جان تازه ای به ایران اسلامی داد.

 

وی با بیان اینکه ملت ایران در حماسه 9 دی طومار فتنه گران را با الهام از تعالیم حسینی در هم پیچیدند گفت: اوح بصیرت ملت ایران نکوهش سران فتنه و خامیان خواص آنان بود که هنوز هم خواهان رفع حصر آنان هستند.

 

نماینده تشکل های دانشجویی شهرستان گرمی ضمن تجلیل از مقام شامخ شهدا گفت: شهدای مدافع حرم با ایثار خونشان خارجاز مرزهای کشور موجب حفظ امنیت و  و استقلال کشور شدند.

 

موسوی در ادامه سخنان خود به شهور دو تفکر مقاومت و مذاکره پرداخت و گفت: اعتماد به دشمن نتیجه ای جز شکست ندارد.

 

وی با اشاره به مقاومت ملت ایران در برهه های مختلف تاریخ گفت: هر وقت ملت ایران زیر بیرق ولایت در برابر مشکلات و سختی ها مقاومت را برگزید پیروز و سرافراز شده است.

 

نماینده تشکل های دانشجویی دانشگاه های شهرستان گرمی زیر پا گذاشتن مفاد برجام توسط کنگره آمریکا  و نقض آن را نتیجه اعتماد به امریکا عنوان کرد و گفت: امروز مذاکره کنندگان تازه به سخنان سه سال پیش رهبر معظم انقلاب رسدند که فرمودند به دشمن اعتماد نکنید.

 

موسوی در پایان سخنان خود  با انقاد از وضع پیگیری مشکلات مردم از جمله فیش های نجومی  و فسادهای مالی از دولت خواست تا با اتکا به جوانان تحصیل کرده و انقلابی کشور  و همچنین داشته های خود، پیشرفت و تعالی کشور را رقم بزند. 

 

تفکر مقاومت، تنها راه پیروزی است
تفکر مقاومت، تنها راه پیروزی است
تفکر مقاومت، تنها راه پیروزی است
تفکر مقاومت، تنها راه پیروزی است

 

انتهاي پيام/

 

ارسال نظر


نظرات اخیر