شهروند خبرنگارتازه‌های سایت
آمارگیر

کد مطلب: 26693
تاریخ انتشار: چ, 1395/10/08 - 20:39
ارزیابی توان و آمادگی اعضای مدیریت بحران گرمی
ارزیابی توان و آمادگی اعضای مدیریت بحران شهرستان گرمی با حضور فرماندار و مسئولان مدیریت بحران استانداری اردبیل در روستای بنه از توابع بخش مرکزی گرمی برگزارشد.

به گزارش سیفار،‌ بمنظور ارزیابی توان و آمادگی اعضای مدیریت بحران شهرستان گرمی با حضور فرماندار و مسئولان مدیریت بحران استانداری اردبیل، مانورلحظه صفر در روستای بنه از توابع بخش مرکزی شهرستان گرمی برگزارشد.

 

در این مانور طی یک خبرساختگی توسط یکی از اهالی روستا تماس تلفنی با پلیس 110 صورت گرفت و خبرآتش سوزی روستا اطلاع داده شد.

 

امامی سرپرست فرمانداری گرمی درحاشیه برگزاری این مانورگفت: این مانور در10 کیلومتری گرمی و بدون اطلاع قبلی دستگاههای ذیربط و بصورت ناگهانی  صورت گرفته و در نظر داریم توان و امادگی دستگاهها را در عرض 15 دقیقه بسنجیم.

 

وی هدف از اجرای مانور را ارزیابی عملکرد مطلوب در ورود به موقع و سریع به صحنه حوداث دانست و گفت: با اجرای چنین مانورهایی تمامی دستگاههای عضو مدیریت بحران شهرستان این آمادکی را پیدا می کنند تا در مواقع بروز بحران واقعی وارد صحنه شوند و نقاط قوت و ضعف ارزیابی گردد.

 

سرپرست فرمانداری گرمی افزود: ارزیابی نهایی اعضای مدیریت بحران شهرستان قابل قبول نیست و بیشتر دستگاه ها در زمان مقرر در محل حضور نیافتند و متاسفانه دستگاه های  حاضر در محل حادثه نیز به لحاظ کیفیت کار در حد پائینی قرار داشتند

روابط عمومی فرمانداری

انتهاي پيام/

 

ارسال نظر


نظرات اخیر