شهروند خبرنگارتازه‌های سایت
آمارگیر

کد مطلب: 26649
تاریخ انتشار: ج, 1395/10/03 - 00:41
بیش از 210 میلیارد ریال سهم گرمی از اعتبارات استانی است.
سرپرست فرماندار گرمی گفت: سهم شهرستان گرمی از کل اعتبارات استان بیش از 210 میلیارد ریال در سال‌جاری است که این اعتبارات از محل اعتبارات تملک‌دارایی، ماده 180 و حوادث اختصاص یافته است.

به گزارش سیفار، سرپرست فرمانداری گرمی در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه شهرستان که با حضور مسئولین دستگاه های اجرایی شهرستان برگزار شد،‌ اظهار کرد: مدیریت صحیح اعتبارات ابلاغی استان بایستی اصلی ترین برنامه دستگاه های اجرایی شهرستان باشد.

 

وی افزود: سهم شهرستان گرمی از کل اعتبارات استان بیش از 210 میلیارد ریال در سال‌جاری است که این اعتبارات از محل اعتبارات تملک‌دارایی، ماده 180 و حوادث اختصاص یافته است.

 

امامی گفت: تأمین اعتبارات پروژه های الویت دار، هزینه اعتبار در پروژه‌های نيمه تمام، انتخاب پیمانکار قوی در پروژه ها رسیدگی به روستاهای شهرستان بر اساس معیار محرومیت و جلوگیری از شروع پروژه های جدید مگر در موارد خاص از جمله مواردی است که باید دستگاه های اجرایی به آن توجه داشته باشند.

 

وی بر نظارت و پیگیری پیشرفت فیزیکی طرح ها و پروژه های عمرانی از سوی مدیران دستگاه های اجرایی تاکید کرد و گفت: به منظور شتاب در اجرای پروژه ها گزارش پیشرفت فیزیکی طرح ها به فرمانداری ارائه شود.

 

رئیس شورای برنامه ریزی گرمی بر تلاش ادارات برای عمل به وظایف ذاتی و توجه روسای ادارات به ظرفیتهای توسعه ای شهرستان تاکید کرد و بر لزوم اهتمام جدی وهمکاری صمیمانه روسای ادارات برای تسریع در اجرای این پروژه ها را خواستار شد.

 

وی برنامه ریزی مدون و دراز مدت توسعه و پیشرفت شهرستان گرمی را خواستار شد و گفت: باید با استخراج امارهای دقیق و توجه به ظرفیتها و پتانسیل منطقه برنامه ریزی مدون برای توسعه و عمران گرمی ارائه کرد.

روابط عمومی فزمانداری

انتهاي پيام/

 

ارسال نظر


نظرات اخیر