شهروند خبرنگارتازه‌های سایت
آمارگیر

کد مطلب: 22733
تاریخ انتشار: ي, 1394/07/05 - 18:22
بمناسبت ششمين روز هفته دفاع مقدس؛
يادواره شهدای گرمی برگزار شد
يادواره شهدای محله هلال‌احمر گرمی برگزار شد
فرمانده ناحيه مقاومت بسيج سپاه گرمي در اين يادواره كه به همت حوزه اي بنت الهدي خواهران برگزار شده بود گفت: براي تقويت ارزش هاي ديني بايد فرهنگ ايثار و شهادت در جامعه نهادينه شود.

به گزارش سیفار، فرمانده ناحيه مقاومت بسيج سپاه گرمي در يادواره شهدای گرمی كه به همت حوزه بنت‌الهدی خواهران برگزار شد با بیان اینکه دشمن تحمل مشاهده پیشرفت انقلاب اسلامی را از نظر علمی و معنوی ندارد، اظهار كرد: دشمنان از راه های مختلف می کوشند تا یاد شهدا از جامعه اسلامی زدوده شود اما مردم ما با بصیرت و آگاهی خود این نقشه ها را باطل مي کنند.

 

سرهنگ نوري با بيان اینکه انقلاب اسلامی ما به برکت خون پاک شهدا و رشادت های ملت رشید ایران و بر پایه دین و فرهنگ و بر مبنای ارزش ها بنا شده است، گفت: ما وظیفه داریم از این انقلاب به خوبی حراست و پاسداری کنیم.

 

وی سرچشمه انقلاب اسلامی ایران را  نشأت گرفته  از ارزش های دینی عنوان كرد و گفت: براي تقويت ارزش هاي ديني بايد فرهنگ ايثار و شهادت در جامعه نهادينه و مردمي شود.

 

فرمانده ناحيه مقاومت بسيج سپاه گرمي با اشاره به اهميت فرهنگ اسلامي در حفاظت از دستاوردهاي انقلاب اسلامي و برنامه ريزي دشمن براي ضربه زدن از طريق تهاجم فرهنگي به بررسي چند دهه گذشته انقلاب پرداخت و گفت: اگر به تقابل استکبار جهانی در سه دهه گذشته نظر کنیم متوجه مي شوم که در دهه اول تقابل در حوزه نظامی است و سراسر این دهه جنگ، کودتا و ترور می باشد­ اما از ابتدای دهه دوم، بحث فراگیر عمومی در جامعه ایرانی مسئله «تهاجم فرهنگی» است.

 

سرهنگ نوري يكي از راههاي مهم حفاظت از نسل جديد انقلاب در مقابل  تهاجم فرهنگي دشمن را آشنايي اين نسل با فرهنگ ایثار و شهادت عنوان كرد.

 

وي افزود: آرامش و امنيت فعلي در كشور مديون رشادتها و روحيه جهادي و ايثارگري شهدا، جانبازان، آزاده ها و مادراني است كه فرزندان خود را تقديم انقلاب و نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران كردند.

 

مداحی، پخش كليپ، سخنرانی، قرائت وصیت‌نامه شهدا وپذيرايي از برنامه های این مراسم  بود.

 

انتهاي پيام/

ارسال نظر


نظرات اخیر