شهروند خبرنگارتازه‌های سایت
آمارگیر

کد مطلب: 28491
تاریخ انتشار : ي, 1396/11/29 - 11:56
همزمان با ایام فاطمیه دوم/
اجرای ویژه برنامه یاس کبود در گرمی
به منظور اشاعه و ترویج فرهنگ دینی، نمایش ویژه برنامه یاس کبود در مورد شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) توسط هنرمندان گروه ترمه هر روز ساعت 15:00 در سالن حافظ اداره ارشاد اسلامی شهرستان گرمی برگزار می شود.

 نصیرزاده، رئیس اداره ارشاد اسلامی شهرستان گرمی در مصاحبه و گفتگو با خبرنگار سیفار برگزاری مراسم عزاداری و سوگواری آن بانوی بزرگوار در مساجد، برپایی ایستگاه ها ی صلوتی جهت پذیرایی از شهروندان ، اجرای برنامه سوگواره شعر فاطمی و اجرای ویژه برنامه یاس کبود توسط هنرمندان گروه ترمه را از اهم ویژه برنامه های شهرستان گرمی درطول دهه دوم ایام فاطمیه عنوان کرد.

 

وی یکی از برنامه های شاخص و محوری در  محلات را اجرای مراسمی با عنوان یاس کبود عنوان کرد و اظهار کرد: مراسمی با سخنرانی امام جمعه شهرستان و ترویج سخنان ائمه اطهار در خصوص حضرت زهرا (س) و ابعاد شخصیتی آن بانوی بزرگوار  تا روز سه شنبه اول اسفند در سالن حافظ اداره ارشاد گرمی برگزار می شود.

 

نصیرزاده  با بیان اینکه پیام­ های زندگی حضرت زهرا(سلام الله علیها) نباید به فراموشی سپرده شود، بلکه همه اقشار مختلف مردم، مسؤولان، جوانان و بانوان باید به آن توجه کنند، و الگوی زندگی خود قرار دهند، اظهار کرد: شخصیت فاطمه زهرا ( س) سرور زنان جهان اسوه و الگویی تام و تمام برای تمام زنان عاشق عفت و فضیلت است.

 

وی برپایی همایش عفاف و حجاب همراه با سخنرانی اساتید حوزه و دانشگاه از دیگر برنامه های اجرایی دهه دوم ایام فاطمیه با هدف اشاعه  و تعمیق عفاف و حجاب به عنوان پدیده مذهبی ارزشی مهمی در تعالیم اسلامی اعلام کرد.

 

رئیس اداره ارشاد اسلامی شهرستان گرمی با اشاره به انجام فضا سازی محیطی به مناسبت دهه دوم ایام فاطمیه خاطر نشان کرد : بنر هایی با محتوای فضائل حضرت زهرا (س) با عنوان " یاس کبود" در سطح شهرستان نصب شده است.

 

انتهاي پيام/

 

ارسال نظر


نظرات اخیر