شهروند خبرنگارتازه‌های سایت
آمارگیر

کد مطلب: 28487
تاریخ انتشار : ج, 1396/11/27 - 17:08
مدیر بنیاد مسکن گرمی گفت: بالاترین حجم فعالیت های خدمات فنی و مهندسی به تعداد هزار و 50مورد در دو ماهه اخیر در بنیاد مسکن شهرستان گرمی انجام شده است.

محمد علی رحیمی، مدیر بنیاد مسکن شهرستان گرمی در گفتگو با سیفار گفت: در طول دو ماه اخیر به بیش از ۷۵۰ واحد اماکن دامی کوچک روستایی که از تسهیلات اشتغال زایی جهادکشاورزی استفاده می کنند خدمات فنی مکان یابی مناسب ، جانمایی ،تطبیق فنی با طرح هادی روستا ارایه شده است.

 

وی افزود: این مهم با حرکت جهادی کارشناسان بنیاد مسکن در سریع ترین زمان در راستای همکاری و تعامل سازنده بنیاد مسکن شهرستان گرمی با تمامی نهادها و ادارات برای خدمات رسانی مطلوب برای جامعه روستایی انجام یافته است.

 

این مقام مسئول بیان کرد:  در کنار این حجم کار ، فعالیت های فنی سایری از جمله خدمات فنی صدور پروانه به دهیاریها و در بحث سرمایه گذاری خدمات فنی سازنده طرح هادی به محیط زیست شهرستان ، استعلامات فنی دستگاههای اجرایی خدمات رسان (آب ،برق ،گاز ،تلفن ) نیز به تعداد ۳۰۰ مورد انجام یافته است.

 

رحیمی با بیان اینکه با این احتساب تعداد ارایه خدمات فنی دو ماهه اخیر ۱۰۵۰ مورد می باشد، اضافه کرد: بدلیل پراکندگی و تعدد روستاهای شهرستان (۳۴۰ روستا) این حجم کار فنی در سایه تلاشهای شبانه روزی و همدلی و همراهی مجموعه بنیاد مسکن شهرستان گرمی محقق شده است.

 

انتهاي پيام/

 

ارسال نظر


نظرات اخیر