شهروند خبرنگارتازه‌های سایتآمارگیر

کد مطلب: 28426
تاریخ انتشار : ش, 1396/11/14 - 19:05
حجت الاسلام و المسلمین اسدی:
دهه فجر، دهه رهایی ملت از ذلت و خواری است
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه گرمی گفت: دهه فجر، سرآغاز تحولی نوین در تاریخ این مرز و بوم و رهایی ملت از ذلت، خواری و سلطه طاغوت است.

حجت الاسلام والمسلمین اسدی در مصاحبه و گفتگو با خبرنگار سیفار ضمن گرامیداشت دهه مبارک فجر گفت: دشمنی که امروز با همه توان در مقابل نظام جمهوری اسلامی ایستاده در آن برهه از تاریخ و با وجود نقض آشکار حقوق بشر و خفقان دوران پهلوی، هیچ عکس العملی از خود نشان نمی داد و علت آن فرمانبری شاه از آنها بود.

 

وی دلیل پیروزی انقلاب را الهی بودن و رهبر الهی داشتن برشمرد و گفت: عمق اعتقاد امام خمینی (ره) به امدادهای الهی آنچنان قوی بود که در شرایط سخت و دیکتاتوری پهلوی توانست یک تنه وارد کارزار مبارزه با فساد شود.

 

وی خاطر نشان کرد: با توجه به شرایط دشوار پس از پیروزی انقلاب و فرصت طلبی گروه های معاند، ملت ما توانست با رهنمود های امام خمینی(ره) انقلاب را به سر منزل مقصود برساند.

 

حجت الاسلام اسدی انقلابی عمل کردن را عامل تداوم نظام عنوان کرد و گفت: دشمن مترصد عدول نیروهای انقلاب از خطوط قرمز است تا از فضای غبار آلود به هدف خود دست یابد.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه گرمی با تاکید بر ایجاد پیوند بین نسل‌های انقلاب اظهار کرد: در حال حاضر به برکت خون شهدا و وحدت مردم ایران اسلامی به یکی از موثرترین و مقتدرترین کشورها در عرصه جهانی تبدیل شده است که برای تقویت این عزت و اقتدار نیازمند وحدت هر چه بیشتر بین مردم و مسئولان هستیم تا بتوانیم اهداف تعیین‌شده انقلاب را به پیش ببریم.

 

 

انتهاي پيام/

 

ارسال نظر


نظرات اخیر