شهروند خبرنگارتازه‌های سایت
آمارگیر

کد مطلب: 26868
تاریخ انتشار : ج, 1395/11/08 - 17:48
فرمانده ناحيه مقاومت بسيج شهرستان گرمي گفت: در ایام دهه فجر بیش از 75 عنوان برنامه در ناحيه مقاومت بسيج شهرستان گرمي برگزار می‌شود.

سرهنگ حسن نوري، فرمانده ناحيه مقاومت بسيج شهرستان گرمي در گفتگو با خبرنگار سیفار اظهار كرد: در ایام دهه فجر بیش از 75 عنوان برنامه به منظور تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی برای نسل جوان و آینده‌سازان کشور، در این شهرستان برگزار می‌شود.

 

وی با بیان اینکه برنامه‌های دهه فجر در پایگاه‌ها و حوزه‌های مقاومت و ناحيه برگزار می‌شود، افزود: برگزاري نمايشگاه سبك زندگي اسلامي، افتتاح سالن صالحین، همايش اقتصاد مقاومتي، برگزاری یادواره شهدا، نشست سياسي، غبارروبي گلزار شهدا، افتتاح پایگاه مقاومت و مسابقات ورزشي در شهرستان از برنامه‌های شاخص این دهه در شهرستان گرمي است.

 

نوري خاطرنشان کرد: تداوم انقلاب اسلامی و اهداف تعیین شده در این انقلاب نیازمند حفظ و پاسداری مردم و رهبری از ارکان نظام و راه امام خمینی(ره) است که این نکته مهم باید به منظور انجام اقدامات لازم در این زمینه در اولویت برنامه‌ها قرار بگیرد.

 

فرمانده ناحيه مقاومت بسيج شهرستان گرمي تصریح کرد: آن چیزی که باید در کنار برگزاری این مراسم‌ها و جشن‌ها به آن توجه داشت ضرروت حفظ وحدت و همدلی در بین مردم و مسئولان و ایجاد پیوند میان نسل‌های انقلاب است چرا که انقلاب اسلامی ایران تحقق واقعی انقلاب مردمی در جهان است.

 

انتهاي پيام/

 

ارسال نظر


نظرات اخیر