شهروند خبرنگارتازه‌های سایت
آمارگیر

کد مطلب: 26419
تاریخ انتشار : ج, 1395/09/05 - 11:12
فرمانده نمونه پایگاه شهید باکری گرمی گفت: افق ديدمان را باید بالا ببريم تا موفقيت‌ها را در يابیم و سربازان ولايت چون مالك‌اشتر برصف ياوه‌گويان و دشمنان كوردل اسلام خواهند تاخت.

آقای علی خدایی - اهل شهرستان گرمی - فرمانده نمونه پایگاه‌ شهید باکری گرمی است.

با سلام و تشکر از اینکه وقتتان را در اختیار ما قرار دادید، لطفا معرفی مختصری از خودتان را برای خوانندگان ما بفرمایید.
من علي خدائي داراي مدرك كارشناسي ارشد مديريت اجرايي گرايش استرات‍‍ژيك و معلم با 20 سال سابقه بسيجي هستم.

از فعالیت‌هایتان در پایگاه بسیج و در طول چند سال مسئولیت‌ خود بفرمایید.
اواخر سال 87 اولین حلقه تربيتي شجره طيبه صالحين را در پايگاه شهيد باكري محله اله‌درق گرمي درسطح 2 نوجوانان مقطع دبيرستان تشكيل دادیم و به اميد پروردگار متعال اعضاي اولیه حلقه شهيد رمضان سرمست 1 هم اكنون اكثراً به مدارج دانشگاهي راه يافته، عضو شوراي پايگاه و يا در نهادهاي دولتي استخدام شده‌اند و مشغول خدمت صادقانه به نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران هستند.

 

تاکنون چه موفقیت‌هایی در بسیج کسب کرده‌اید؛ مختصری از این عناوین را بفرمایید.
در سال 89 بنده از طرف سپاه پاسداران انقلاب اسلامي به عنوان سرگروه برتر انتخاب شدم وآقاي محسن عباسي به عنوان متربي برتر حلقه تربيتي اينجانب انتخاب شد. سال 92 به عنوان فرمانده پايگاه شهيد باكري محله اله‌درق انتخاب شدم در سال 93 به علت جذب 54 نفر از افراد بيسواد وكم سواد محله در حلقه‌های شجره طيبه صالحين در قالب كلاس‌هاي نهضت سواد آموزي با دوره‌هاي سوادآموزي و دوره انتقال و اجراي كلاس‌ها در محل پايگاه به عنوان فرمانده خلاق شناخته شدم. در سال 94 بخاطر انجام تمامي مأموريت‌هاي محوله بسيج حوزه خاتم الأنبياء شهري به عنوان فرمانده برتر پايگاهي انتخاب و در جشنواره مالك‌اشتر تجلیل شد.

در عرصه‌های اقتصاد مقاومتی و فعالیت‌های جهادی بسیج چه نقشی داشتید.
با تشكيل گروه‌هاي جهادي در عرصه‌هاي مختلف بسيج سازندگي فعاليت نمودم بدليل اينكه در اداره جهاد كشاورزي شهرستان گرمي 4 سال سابقه همكاري در بسيج سازندگي داشتم مأموريت‌هاي محوله را به‌نحو احسن انجام داديم و در سال 93 بعنوان موفق‌ترين رده بسيج در گروه مطالعات جهادي پايگاه شهيد باكري به جشنواره مالك اشتر دعوت شدیم.

عوامل موفقیت‌ شما چه بود.
حال با تمامي اين توصيفات ميخواهم محضر بزرگوران عرض نمايم به قعر دريا فرو مي‌رود آنكه گوهر طلب كند و شب زنده‌داري مي‌كند آنكه مي‌خواهد به بزرگواري برسد و اين جملات جزء برازنده يك بسيج واقعي نيست؛ بنده با الگوگيري از بيانات گوهربار و سخنان كليدي و طلايي مقام معظم رهبري كه مي‌فرمايند بسيج بايد تند و تيز و دقيق و باريك‌سنج باشد و در مقابل جريان‌ها موضع‌گيري كند و با الهام‌گيري از سنت پيامبر(ص)، نهج البلاغه امير متقيان حضرت علي(ع) و قرآن مجيد به ايمان و باور و بصيرتي اندك رسيدم كه زاييده آن سخت‌كوشي بي‌ادعا، خدمت صادقانه به مردم و كشور سرافرازم؛ ايران و جان و دل سپردن به ولايت فقيه است اسفار اربعه ملا صدرا نيز جزء سرمشق‌هاي زندگي‌ام مي‌باشد.

سخن پایانی به همسنگران خود...
در پايان به بسيجیان و فرماندهان عزيز و بزرگوار عرض مي‌نمايم راه‌هاي موفقيت هميشه پيش روي شماست بايد افق ديدتان را بالا ببريد تا موفقيت‌ها را در يابيد و لمس كنيد افرادي كه دنبال انگيزه‌هاي بروني و فقط مادي هستند هيچ وقت موفق نخواهند شد و اگر موفقيتي حاصل كنند مقطعي خواهند بود امّا آنان كه بدنبال انگيزه دروني و رضايت و خشنودي پروردگار عزوجل هستند بدانند كه سعادت دنيوي و اُخروي نصيب آنها خواهد شد و در همه كارها و مأموريت‌ها و رده‌ها موفق‌ترين افراد خواهند شد. بنابراين سربازان ولايت هيچ‌گاه مثل ابوموسي اشعري فكر نمي‌كنند بلكه چون مالك‌اشتر برصف ياوه‌گويان و دشمنان كوردل اسلام خواهند تاخت.

گفتگو و تنظیم: حامد صدیقی

انتهاي پيام/

 

ارسال نظر


نظرات اخیر