شهروند خبرنگارتازه‌های سایت
آمارگیر

کد مطلب: 25325
تاریخ انتشار : پ, 1395/04/10 - 22:14
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گرمی گفت: در روز قدس باید به ابرقدرت‌ها فهماند که دیگر آنها نمی‌توانند در ممالک اسلامی پیشروی کنند.

به گزارش سیفار، سرهنگ حسن نوری، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گرمی اظهار کرد: روز قدس، روز حمایت از ملت مظلوم فلسطین، جلوگیری از پیشروی جهان‏‌خواران به سوی سرزمین‏‌های اسلامی است.

وی روز جهانی قدس را یکی از وقایع تاریخی با اهمیت بیشتر و از ارزش‌های ماندگار امام خمینی(ره) دانست و اظهار کرد: روز قدس تنها مختص قدس نیست بلکه آخرین جمعه ماه مبارک رمضان روز مقابله مستضعفین با مستکبرین و روز اسلام است و باید به ابرقدرت‌ها فهماند که دیگر آنها نمی‌توانند در ممالک اسلامی پیشروی کنند.

وی ادامه داد: در این روز مستضعفین باید در مقابل مستکبرین مجهز شوند و در این روز سرنوشت ملت‌های مستضعف معلوم می‌شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان گرمی بیان کرد: روز قدس، روز هشدار به مستکبران جهان است تا دست از سر مستضعفین بردارند.

وی اسرائیل را دشمن بشریت دانست و اضافه کرد: دست اسرائیل و هم‌پیمانانش باید از همه کشورها قطع شود و مسلمانان بدانند که با قدرت ایمان می‌توانند در مقابل ابرقدرت‌ها ایستادگی کنند.

نوری، تسلط بر نیل تا فرات را از مهم‌ترین اهداف تشکیل رژیم صهیونسیتی برشمرد و افزود: رژیم صهیونیستی تاکنون نتوانسته بر اهداف خصمانه خود برسد رویای مالکیت بر نیل تا فرات به باد رفته است.

وی در ادامه با دعوت از عموم برای حضور در راهپیمایی روز قدس، این روز را فرصت مجددی برای تاثیرگذاری انقلاب اسلامی بر معادلات منطقه‌ای دانست.

انتهاي پيام/

 

ارسال نظر


نظرات اخیر