شهروند خبرنگارتازه‌های سایت
آمارگیر

کد مطلب: 23158
تاریخ انتشار : چ, 1395/08/12 - 09:11
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گرمی عنوان کرد؛
استکبار ستیزی یکی از خطوط اصلی سیاست خارجی
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان گرمی استکبارستیزی یکی از خطوط اصلی سیاست خارجی نظام جمهوری اسلامی و از عناصر هویت‌بخش به جامعه، نظام اسلامی و انقلاب اسلامی دانست.

حسن نوری، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان گرمی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی سیفار اظهار کرد: استکبار جهانی نماد قدرت و ثروت است و ایران اسلامی نماد آزادی‌خواه و اتفاقی که در 13 آبان سال 58 رخ داد حرکتی برای تحکیم بخشیدن به انقلابی بود که رهبری‌اش را امام خمینی بر دوش داشتند که مبارزه با استکبار در همه شعار‌هایشان آشکار بود.

وی استکبارستیزی را از اصول و مبانی انقلاب اسلامی دانست و بیان کرد: استکبارستیزی یکی از خطوط اصلی سیاست خارجی نظام جمهوری اسلامی و از عناصر هویت‌بخش به جامعه، نظام اسلامی و انقلاب اسلامی ماست.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان گرمی تصریح کرد: تسخیر سفارت آمریکا برای رسیدن به اهداف انقلاب بود که طبق فرمایشات امام خمینی(ره) این مکان یک سفارتخانه نبود بلکه جاسوس خانه بود.

وی با اعلام اینکه شعار "مرگ بر آمریکا" به نماد جمهوری اسلامی ایران تبدیل شده است؛ ادامه داد: ملت شهیدپرور ایران اسلامی حاضر نیست به هیچ وجه شعار «مرگ بر آمریکا» را کنار بگذارد.

نوری در پایان بر حضور دانش‌آموزان در این روز پررنگ‌تر از هرسال تاکید کرد.

 

انتهاي پيام/

ارسال نظر


نظرات اخیر