نمایش 1 - 10 از 2479
 آخرین فرصت افزایش حساب سهام عدالت/ سامانه فردا از دسترس مشمولان خارج خواهد شد
سبحانی:
مشاور سازمان خصوصی سازی گفت: مشمولان سهام عدالت حداکثر تا ساعت ۱۲ امشب فرصت دارند که صورت حساب سهام خود را تا سقف یک میلیون تومان افزایش دهند.
تاریخ مطلب: 1396/06/31 - 16:22
در گفتگو با مهدی عباس خیلی از کارشناسان و طلا سازان با سابقه استان گلستان مطرح شد
طلا یکی از فلزات معروف است که باتوجه به شرایط خاص فیزیکی که دارد، هیچ وقت از بین نمی رود و مواد شیمیایی روی آن اثر نمی گذارند.
تاریخ مطلب: 1396/06/27 - 10:58
برداشت بی‌محابای بانک‌های خصوصی از بانک مرکزی/ بدهی دولت به سیستم بانکی از ۱۶۶ هزار میلیارد تومان گذشت
فارس از متغیرهای پولی تیرماه ۹۶ گزارش می‌دهد
بررسی خلاصه دارایی‌ها و بدهی‌های سیستم بانکی نشان می‌دهد که بانک‌های خصوصی بیشترین نقش را در رشد شدید بدهی به بانک مرکزی دارند، به طوری‌ که بدهی این بانک‌ها در یک سال منتهی به تیرماه امسال ۲۲۷.۹ درصد رشد داشته و فقط در تیرماه ۶ هزار و ۷۹۵ میلیارد تومان رشد داشته است.
تاریخ مطلب: 1396/06/24 - 15:45
زمان واریز یارانه نقدی شهریور مشخص شد
سازمان هدفمندی:
هفتاد و نهمین مرحله یارانه نقدی بامداد یکشنبه ۲۶ شهریورماه به حساب سرپرستان خانوار واریز و قابل برداشت خواهد شد.
تاریخ مطلب: 1396/06/22 - 00:12
اپراتورهایی که نتوانستند رضایت مشتری را جلب کنند/ ابهامات گسترده در قیمت اینترنت ایران/ چرا اپراتورها زیر بار عرضه «اینترنت منصفانه» نمی روند؟+ جدول
دانا گزارش می دهد/
یک ماه از مهلت اعلام شده برای فروش اینترنت منصفانه گذشته اما همچنان بسته های حجمی توسط اپراتور ها به فروش می رسد و دولت نتوانسته است قیمت اینترنت در کشور را به قیمت اینترنت در دنیا نزدیک کند این در حالی است که همچنان میان دیتای محلی و دیتای بین‌الملل به وجود نیامده است تا از این طریق بتوان سیاست های جدید اینترنتی را در کشور پیاده کرد.
تاریخ مطلب: 1396/06/20 - 15:41
	10 میلیارد تومان برای آماده‌سازی زیرساخت‌ کارخانه شیرآلات قهرمان هزینه شده است
‌نماینده شهرستان گرمی در مجلس:
نماینده شهرستان گرمی در مجلس با بیان اینکه دولت نزدیک به 10 میلیارد تومان به صورت مستقیم و غیرمستقیم در خصوص زیرساخت‌ها و تاسیسات زیربنایی کارخانه شیرآلات قهرمان متحمل هزینه شده است گفت: همه مسئولان استانی در تلاش هستند که موانع و مشکلات مربوط به این کارخانه در کمترین زمان رفع شود.
تاریخ مطلب: 1396/06/20 - 15:36
 کلاسر پروژه‌ای که هر روز ناقص‌تر می‌شود؛ سد در سد!
سال 94 بود که داود نجفیان مدیر عامل وقت شرکت سهامی آب منطقه‌ای اردبیل با بیان اینکه محل اعتبار احداث سدهای حوزه بالهارود از صندوق توسعه ملی است از اتمام پروژه سد کلاسر تا سال 96 خبر داد؛ اما96 هم در حال سپری شدن است و امروز نه از نجفیان در مدیریت شرکت آب منطقه‌ای خبری هست و نه از تحقق وعده‌هایش.
تاریخ مطلب: 1396/06/17 - 16:00
مرکز بهداشت و درمان انگوت به صورت شبانه‌روزی خدمات ارائه می‌دهد
رئیس مرکز بهداشت و معاون شبکه بهداشت و درمان گرمی مغان گفت: مرکز درمانی انگوت با سه پزشک به صورت شبانه‌روزی خدمات ارائه می‌دهد.
تاریخ مطلب: 1396/06/17 - 15:55
	مجلس درباره تبرئه نجومی بگیران از دیوان محاسبات سوال خواهد کرد/ قوه قضائیه سرقضیه نجومی بگیران کوتاه نمی‌آید
نماینده مردم اردبیل:
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین گفت: قوه قضاییه به صورت جدی بحث نجومی بگیران را پیگیری می‌کند لذا فکر نمی‌کنم شکایت نجومی‌بگیران برای ارجاع پول به آنها به نتیجه برسد.
تاریخ مطلب: 1396/06/15 - 23:03
ضد و نقیض گویی دیوان محاسبات در ماجرای حقوق های نجومی/ در گزارش اول 400 مدیر نجومی بگیر داشتیم، در گزارش اخیر همه تبرئه شدند
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس مطرح کرد:
مدیرکل سابق برنامه‌ریزی دیوان محاسبات کشور در ادامه گفت: دیوان محاسبات باید توضیح بدهد چگون در گزارش اول اعلام کرد که حدود ۴۰۰ مدیر، رقم هایی را به عنوان حقوق نامتعارف دریافت کرده اند و براساس نامه نگاری هایی که دیوان محاسبات انجام داده است حدود ۲۳ میلیارد تومان میزان اضافه پرداختی به این افراد بوده که از آنها پس گرفته شده است، اما اکنون در گزارشی که ما داریم همه نجومی بگیران تبرئه شده اند.
تاریخ مطلب: 1396/06/15 - 10:30

صفحه‌ها